Page 1 of 1
HTC EVO 3D problém při focení???
Posted: Tue Jun 05, 2012 12:03
by dadake007
Zdravím nemáte někdo zkušenosti že když zapnete foŤák tam mate přes display zelený čáry???nevíte proč z ničeho nic se mi tam začali objevovat??? díky moc za rady!!!
HTC EVO 3D problém při focení???
Posted: Wed Jun 13, 2012 6:14
by testrat
Mám stejný problém. Předtím jsem akorát obnovoval tovární data, ale to by neměl být ten problém. Přes každou kameru (dvě zadní a jedna přední) se objevují zelené čáry.
HTC EVO 3D problém při focení???
Posted: Thu Jun 14, 2012 0:41
by jivo
Také se mě to jednou stalo, Po dvou dnech jsem chtěl vyrazit do servisu a foták najednou začal fungovat. Ted nedávno jsem nemohl u Virtuous ROM fotit. Fotak nešel zaostřit a nereagoval na dotek. Za 2hod smo od sebe bez problémů. Mám EVO asi od 2měsíce a zatím jen 2x tyto problémy. Teda až na tu hroznou výdrž na baterii, co se ted s XDA ROM zlepšila a občas nereaguje na dotyk. Stačí vypnout a zapnout display a pak je vše OK.