[DISKUZE] Neoficiální ROM a kernel
Posted: Sun Jun 03, 2012 11:21
Zdravím,
příští týden mi přijde HTC EVO 3D, a jelikož jsem tak trochu "hračička" a rád zkouším kuchtěné OS, tak bych vás chtěl poprosit o nějaké tipy, a rozvinout tu alespoň malou diskuzi ohledně ROM a kernelů které používáte. Napište jakou ROM používáte, klady zápory, jak je na tom rychlost a stabilita, a jaký kernel používáte. Věřím že to ocení více lidí (i když třeba jen začátečníků).
příští týden mi přijde HTC EVO 3D, a jelikož jsem tak trochu "hračička" a rád zkouším kuchtěné OS, tak bych vás chtěl poprosit o nějaké tipy, a rozvinout tu alespoň malou diskuzi ohledně ROM a kernelů které používáte. Napište jakou ROM používáte, klady zápory, jak je na tom rychlost a stabilita, a jaký kernel používáte. Věřím že to ocení více lidí (i když třeba jen začátečníků).