Mozart nenabíhá

Diskuze o komunikátoru HTC 7 Mozart
Odpovědět
Uživatelský avatar
sugy
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát úno 13, 2009 17:18
Zařízení: Nokia Lumia 920 / HTC Mozart

Mozart nenabíhá

Příspěvek od sugy »

Ahoj. Prosím vás nevíte někdo, proč mi zůstane Mozart po startu na obrazovce s připojením k PC? viz obrázek
Včera jsem jej vypnul a dal do batohu a dnes už nechce nastartovat. Subjektivně mi přijde, že nefunguje tlačítko foťáku. Nebo že je stále zmáčknuté.
Mohlo by to vyvolat tuto obrazovku? :?:

Obrázek

Moc děkuji.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Mozart nenabíhá

Příspěvek od karelchadim »

Tohle k tomu obrázku říká microsoft support:
Zablokování v režimu stahování

Pokud se zdá, že telefon přestal reagovat v režimu stahování, pravděpodobně je třeba chvíli počkat. Aktualizace telefonu může trvat 30–40 minut. Pokud aktualizace telefonu trvá příliš dlouho:
Odpojte kabel USB.
Vyjměte baterii a znovu ji vložte na místo.
Stisknutím tlačítka napájení telefon opět zapněte.
Opět připojte kabel USB a znovu zahajte aktualizaci.

K vyřešení tohoto problému můžete také použít nástroj Windows Phone Support Tool. Informace o použití tohoto nástroje najdete v následujícím článku znalostní báze Microsoft Knowledge Base:

2530409 Použití nástroje Windows Phone Support Tool při chybách 80180080, 800705B4, 80180048 či C101002E při aktualizaci telefonu
Uživatelský avatar
sugy
nováček
nováček
Příspěvky: 39
Registrován: pát úno 13, 2009 17:18
Zařízení: Nokia Lumia 920 / HTC Mozart

Mozart nenabíhá

Příspěvek od sugy »

No jo, jenže mně to naskočilo aniž by byl připojený k počítači. Samo od sebe při startu. Baterku už jsem taky vyndával a nic.
karelchadim
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 490
Registrován: stř říj 05, 2011 7:16
Zařízení: P9 lite|P8 lite|Lumia 830|HTC 8x|LG Optimus 7

Mozart nenabíhá

Příspěvek od karelchadim »

a připojit k počítači si to zkoušel?

nebo potom Hard Reset
. 1. Press Volume up button and hold then press Volume Down button and hold and then press the power button (briefly) to switch the phone on.

2. Keep holding the volume up and volume down buttons until you see a reset screen option.

3. Now follow the instructions that will show up on your mobile screen to factory reset your phone.
pro neangličtináře hlasitost nahoru + hlasitost dolu, stisknout tl. pro zapnutí, držet tlačítka hlasitosti > naběhne nabídka HR
Odpovědět

Zpět na „HTC 7 Mozart“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 40 hostů