Dotaz na LiveID u vyvojarskeho uctu
Posted: Tue Apr 24, 2012 12:34
Mel bych dotaz na LiveID u vyvojarskeho uctu - pokud se firma registruje na MP, jake jsou duvody pro to registrovat se pod ceskym nebo americkym LiveID?
Ma ceske LiveID nejake omezeni/nevyhody proti US LiveID z hlediska dostupnosti sluzeb, plateb/kreditky, adresy, vyplaty, dani?
Diky za odpovedi?
Ma ceske LiveID nejake omezeni/nevyhody proti US LiveID z hlediska dostupnosti sluzeb, plateb/kreditky, adresy, vyplaty, dani?
Diky za odpovedi?