Page 1 of 1

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Posted: Sat Apr 21, 2012 16:44
by Petrroll
Zdravím, pro svou aplikaci čítač hovorů bych poměrné nutně potřeboval dvojici ikon do AppBaru a sice novou SMS a nový hovor. Bohužel co jsem hledal, tak jsem je nikde nenašel.

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Posted: Wed Apr 25, 2012 16:25
by Rastislav Maskal
http://www.syncfusion.com/downloads/metrostudio" onclick="window.open(this.href);return false;

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Posted: Fri Apr 27, 2012 15:05
by Petrroll
Bohužel tam nic vhodného není.

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Posted: Fri Apr 27, 2012 15:29
by TomasSX1
Nemas Photoshop?

Ked tak..tak mi opis ako maju tie obrazky vyzerat ti ich nakreslym :)

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Posted: Fri Apr 27, 2012 16:20
by Petrroll
Wow, díky moc, to jsem ani nečekal.

Nová SMS do záznamu:
klasická SMS obálka s malým plusem vlevo dole
Nový hovor do záznamu:
sluchátko s malým plusem vlevo dole

Konkrétně něco jako je na následujícím screenu, jen s vždy s malým plusem
Image

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Posted: Fri Apr 27, 2012 16:43
by TomasSX1
OK...mas to mat...o chvilu ti to urobim :)

zatial mi posli do SZ mail kam ti to potom poslem ;)

Ikony - nový hovor a nová zpráva

Posted: Fri Apr 27, 2012 17:18
by TomasSX1
Poslal som ti to na mail :)