Page 1 of 1
Ikony - nový hovor a nová zpráva
Posted: Sat Apr 21, 2012 16:44
by Petrroll
Zdravím, pro svou aplikaci čítač hovorů bych poměrné nutně potřeboval dvojici ikon do AppBaru a sice novou SMS a nový hovor. Bohužel co jsem hledal, tak jsem je nikde nenašel.
Ikony - nový hovor a nová zpráva
Posted: Wed Apr 25, 2012 16:25
by Rastislav Maskal
http://www.syncfusion.com/downloads/metrostudio" onclick="window.open(this.href);return false;
Ikony - nový hovor a nová zpráva
Posted: Fri Apr 27, 2012 15:05
by Petrroll
Bohužel tam nic vhodného není.
Ikony - nový hovor a nová zpráva
Posted: Fri Apr 27, 2012 15:29
by TomasSX1
Nemas Photoshop?
Ked tak..tak mi opis ako maju tie obrazky vyzerat ti ich nakreslym

Ikony - nový hovor a nová zpráva
Posted: Fri Apr 27, 2012 16:20
by Petrroll
Wow, díky moc, to jsem ani nečekal.
Nová SMS do záznamu:
klasická SMS obálka s malým plusem vlevo dole
Nový hovor do záznamu:
sluchátko s malým plusem vlevo dole
Konkrétně něco jako je na následujícím screenu, jen s vždy s malým plusem

Ikony - nový hovor a nová zpráva
Posted: Fri Apr 27, 2012 16:43
by TomasSX1
OK...mas to mat...o chvilu ti to urobim
zatial mi posli do SZ mail kam ti to potom poslem ;)
Ikony - nový hovor a nová zpráva
Posted: Fri Apr 27, 2012 17:18
by TomasSX1
Poslal som ti to na mail
