Page 1 of 1
nastaveni mms
Posted: Thu Apr 12, 2012 20:56
by busman
nastaveni mms u HTC Evo 3d je PROBLEM!!! Help me.. Operator Vodafone..
nastaveni mms
Posted: Thu Apr 12, 2012 21:13
by dvzd
Nejspíš to bude rukama, podle počtu stejných založených diskuzí.

nastaveni mms
Posted: Fri Apr 13, 2012 3:12
by busman
Ruce jsou ok,uz jsem zkousel i Vodafone prodejnu a taky nic.. Pri odesilani mms to ukazuje "genericka porucha site",nebo zpravu nelze odeslat

nastaveni mms
Posted: Fri Apr 13, 2012 6:40
by dvzd
A přes Vodafone samoobsluhu jsi to nastavil správně?
http://img14.imageshack.us/img14/1718/vodafonek.jpg
nastaveni mms
Posted: Sun Apr 15, 2012 13:12
by busman
tak chyba byla v sim,uz to maka jak ma
