Page 1 of 1
Aktualizace jak to vidime?
Posted: Thu Apr 12, 2012 15:41
by tomthai
Tak co kdo jak co vidím kdy se dočkáme sendwiče? březen je pryč a pořád nic
Aktualizace jak to vidime?
Posted: Thu Apr 12, 2012 16:41
by Cleric
Až se na XDA začnou objevovat uniklé ROMky pro náš telefon, tak se datum aktualizace bude blížit.
Jinak můj odhad - Snad květen - červen, ale bůh ví
Bohužel i cz podpora HTC stále jen mlží.
Aktualizace jak to vidime?
Posted: Thu Apr 12, 2012 20:10
by dvzd
Navíc není ani o co stát, jak říkají majitelé Sensationu.
Aktualizace jak to vidime?
Posted: Thu Apr 12, 2012 20:52
by Cleric
Já spíš doufám v plně funkční AOSP ROM

z XDA