Animace při výběru položky
Posted: Sun Apr 01, 2012 17:25
Zdravim, nevíte někdo o nějakym tutorialu nebo hotovym kódu jak udělat animaci položek při výběru jedné z nich? Stejně jako je to na Start Screenu - Vyberu spustim jednu aplikaci, všechny dlaždice odletí do strany pryč a dlaždice tý aplikace odletí jako poslední.. To samý při návratu na tu stránku.
Vim že v toolkitu je TransitionFrame, ale co sem ji tak zkoumal, tak tohle nepodporuje...
Vim že v toolkitu je TransitionFrame, ale co sem ji tak zkoumal, tak tohle nepodporuje...