Page 1 of 1

odezva klavesnice

Posted: Sat Mar 10, 2012 22:13
by hoktar
nevite nekdo jak pri psani na klavesnici nemit jen zvuk prizmacknuti pismenka ale i vibr. odezvu?? diky

odezva klavesnice

Posted: Sun Mar 11, 2012 7:39
by streethawk
Ahoj, myslím, že túto možnosť zatiaľ OS WP neponúka...možno neskôr...