Page 1 of 1

Rozdělení sekce Nokia Lumia

Posted: Fri Mar 09, 2012 11:43
by Andreas
Jiří Hrma: Dávám tu k úvaze, zda by nebylo vhodné ve fóru Windows Phone → Zařízení → Nokia Lumia rozdělit tuto sekci ještě na jednotlivé řady zařízení Nokia Lumia a k tomu jedna sekce obecné a ta témata, která se týkají přímo jednotlivých řad (zatím tedy jednoho zařízení) naházet do takto nově vytvořených sekcí – zatím by to nebyl takový problém a předpokládám, že v rámci sekce WP zařízení bude témat kolem Lumií v budoucnu tady přibývat nejvíc a časem by to už bylo dost nepřehledné.