Page 1 of 1

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Posted: Sat Mar 03, 2012 14:06
by Pacikx
Zdravím,

mám v plánu zkusit nějakou z custom ROM na Omnii 7, ale nejdříve bych se chtěl zeptat, zda už někdo nějaké zkoušel, a případně vaše postřehy (jak je na tom stabilita, rychlost, co je tam navíc, a o co je romka ochuzená, atp...). Předem děkuji za vaše názory.

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Posted: Sat Mar 03, 2012 17:39
by Krusty
Mám http://forum.xda-developers.com/showthr ... st22278367" onclick="window.open(this.href);return false; a jsem spokojený na 90%- je sice fully unlocked, ale zase je na ní dost bugů- některým lidem nefunguje budík, mě nejdou rozesílat hromadně sms... Ale je lepší než ofiko romka... Určitě ji zkus :) instalace je primitivní.

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Posted: Sat Mar 03, 2012 17:47
by htcjirka
A takto zacina przneni jinak spolehliveho systemu Windows Phone.Balast ala custom romky.. :roll:

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Posted: Sat Mar 03, 2012 18:22
by VNavrátil
Nějak se z toho funkční telefon udělat musí:)

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Posted: Sat Mar 03, 2012 18:22
by htcjirka
Dle bugu v custom romkach moc funkcni ne..

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Posted: Sun Mar 04, 2012 10:34
by Pacikx
Krusty wrote:Mám http://forum.xda-developers.com/showthr ... st22278367" onclick="window.open(this.href);return false; a jsem spokojený na 90%- je sice fully unlocked, ale zase je na ní dost bugů- některým lidem nefunguje budík, mě nejdou rozesílat hromadně sms... Ale je lepší než ofiko romka... Určitě ji zkus :) instalace je primitivní.
A v čem je lepší než ofiko? Pokud vím tak na full unlock je zatím jen Opera a BT transfer.

Dle bugu v custom romkach moc funkcni ne..
Tak musíš vzít v potaz, že custom ROM tu jsou jen chvilku, časem to bude snad lepší. Zatím ji chci pouze zkusit, a po pár dnech tam dát zase ofiko. btw pokud jsi měl někdy telefon s WM, tak musíš uznat, že ze začátku ty ROMky taky nestály za nic, ale časem v mnoha ohledech překonaly oficial ROMky...

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Posted: Sun Mar 04, 2012 12:10
by Krusty
Instalování xapů přímo z netu, předinstalované programy jako baazar, htc hub apod. A těch vychytávek jako BT tranfer přibude. ;-) + zaktivovaný xbox live

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Posted: Sun Mar 04, 2012 12:27
by Pacikx
zaktivovaný xbox live? Můžeš trošičku popsat co to znamená? Mimochodem, žádná "kuchyň" (jako pro vaření WM ROM), zatím není, co?

Custom ROM pro Omnii 7 - Vaše postřehy

Posted: Mon Mar 05, 2012 0:03
by Krusty
Že i když máš Warez hry, stejně dostáváš achievementy a g body...