Page 1 of 1

Usporiadanie položiek v menu

Posted: Wed Feb 29, 2012 20:33
by streethawk
Zdravím vás, neviete mi prosím poradiť na základe čoho sa zapína abecedné usporiadanie položiek (myslím to, že medzi každé písmeno sa vloží samotné písmeno, pre rýchlejší pohyb v menu, keď tam je viac položiek) v menu napravo? Viem, že prvý krát sa to usporiada keď menu prekročí určitý počet položiek, ale potom už to nejde vrátiť späť, neviem prečo, už som aj povymazával viacero položiek, ale nepomáha, štve ma to, pretože sa mi to vôbec nepáči...

Ďakujem...pekný deň...

Usporiadanie položiek v menu

Posted: Wed Feb 29, 2012 20:45
by Flynn
Co já vím, tak je to od určitého počtu nainstalovaných aplikací. Zkus odstranit ještě nějaké. Zpátky je vždycky nainstaluješ.

Usporiadanie položiek v menu

Posted: Wed Feb 29, 2012 21:22
by Petulinek
Jakmile to tam jednou je tak už se toho nejde zbavit jinak než HR

Usporiadanie položiek v menu

Posted: Wed Feb 29, 2012 21:27
by Flynn
Aha, tak to je dobré vědět. Btw, mně to nijak nevadí, ale spíš vyhovuje. Více sním o tom, abych si mohl názvy aplikací přejmenovat podle svého. Někdy je to pakárna zjistit, co název říká a když jich tam mám desítky, ani nevím, k čemu jsou dokud je nespustím. Ale vím, že to přejmenovávání je ve WP utopie.

Usporiadanie položiek v menu

Posted: Fri Mar 02, 2012 8:06
by TomasSX1
Nie je to celkom pravda...zapina sa to po 45nainstalovanich aplikacii a podla mojich skusenosti pod tymto poctom aplikacii zoznam zase mizne...Mimochodom, na ten zoznam si celkom rychlo zviknes ;-)

Usporiadanie položiek v menu

Posted: Fri Mar 02, 2012 10:11
by mimonaut
me ten abecedni seznam uz nezmizel, i kdyz jsem odinstaloval nekolik aplikaci. nicmene jsem prisel na to, ze je to dost uzitecne, takze mi to nevadi.. Hodnota od kolika aplikaci se da nastavit nekde v registrech, ted si jen nevzpomenu kde.. ale myskim, ze tady na foru uz se to probiralo.. nicmene to ti u neodemknuteho tel. asi nepomuze..