Obrazovka zamčení problikává
Posted: Mon Feb 20, 2012 19:55
Poslední dobou mi s ničeho nic at mám obrazovku zamčení nastavenou na zobrazeni hodin,galerii atd...mi v uzamčeném modu třeba s ničeho nic rozsvítí a svití a opět zhasne kdykoliv chce čím to muže být..třeba když sedím u pc tak zamču někdy po 5min se blikne a zas shasne někdy po 2h..děkuji