SkyDrive na omnii W
Posted: Mon Feb 20, 2012 18:44
Caute jak funguje SkyDrive na omnii W ?
Můžu si tam nahrávat libovolně veliké soubory ?
Např. seriáli jeden díl o velikosti kolem 300mb ?
Jak rychle si můžu něco nahrát a něco stáhnout z skydrivu ?
Díky!
Můžu si tam nahrávat libovolně veliké soubory ?
Např. seriáli jeden díl o velikosti kolem 300mb ?
Jak rychle si můžu něco nahrát a něco stáhnout z skydrivu ?
Díky!