Page 1 of 1

SkyDrive na omnii W

Posted: Mon Feb 20, 2012 18:44
by ellhonza
Caute jak funguje SkyDrive na omnii W ?

Můžu si tam nahrávat libovolně veliké soubory ?

Např. seriáli jeden díl o velikosti kolem 300mb ?

Jak rychle si můžu něco nahrát a něco stáhnout z skydrivu ?


Díky!