T-Mobile CZ Original ROM
Posted: Sun Feb 12, 2012 21:43
Zdravím, nemá někdo originální ROM pro Omnia 7 koupenou u T-Mobile?
Potřeboval bych přeflashnout kvůli reklamaci
Díky
Potřeboval bych přeflashnout kvůli reklamaci
Díky
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/