Page 1 of 1

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Posted: Thu Feb 09, 2012 19:42
by mrSalmon
Prosím o pomoc, od včera mi blbnou některé aplikace, now si nemůže stahnout nová data, v prohlížeči se mi načtou některé stránky tak že je celá přehazena a obrazky se taky nezobrazí všude, u xbox live hubu nemohu načíst novinky, v youtube pro nepřehraju z netu videa-jen ty stáhnuté a z marketplace nemůžu nainstalovat aplikace ani hry-načtou se mi o nich informace i obrazky ale jak dám instalovat tak to nejde a napíse to že vyžaduje pozornost ale tlačítko opakovat nic neřeší.. Moc prosím o pomoc nebo o radu, telefon mám od vánoc a až do teď jsem s ním neměl žádné potíže. :-/

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Posted: Thu Feb 09, 2012 19:43
by mimonaut
položím klasickou otázku. Zkusil jsi to vypnout a znovu zapnout?

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Posted: Thu Feb 09, 2012 19:59
by mrSalmon
Jojo....

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Posted: Thu Feb 09, 2012 22:20
by mrSalmon
Uz sem zkusil snad vsechno :(

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Posted: Thu Feb 09, 2012 22:29
by dwbmb
to zní jako vyčerpané mobilní FUP :)

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Posted: Fri Feb 10, 2012 7:12
by mrSalmon
To je co? :D

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Posted: Fri Feb 10, 2012 7:29
by dwbmb
Po překročení určitého množství přenesených dat ti operátor sníží rychlost připojení. Vlk se nažere (!něco" ti za trest provedou) ale koza zůstane celá (internet pořád poběží, i když pomaleji). Oficiálně. Ale aby se vlk nažral a koze zůstala maximálně jedna noha, a pokud možno jenom půlka, tak ti to sice jen zpomalí, ale (např. u Vodafone) na nějakých 16kbps. To je rychlost internetu, při které se ti bude mobilní stránka googlu načítat asi tak 20 vteřin a vše ostatní skončí timeoutem, errorem a vlastně se pak telefon chová přesně tak, jak popisuješ. Technicky internet máš (16kbps), prakticky ho nemáš, protože s takovou rychlostí nefunguje nic. Zažíval jsem to každej měsíc, než Vodafone přišel s 15GB FUP tarifem.

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Posted: Fri Feb 10, 2012 13:33
by mrSalmon
Aha, no zkusil sem se připojit na wifi u sousedů a normálně mi všechno šlo a ted sem se připojil doma a už zase všechno šlape. :-) KAždopádně se chci zeptat jestli tohle omezení vždycky zmizí po nějaký době..? já mám O2

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Posted: Fri Feb 10, 2012 14:48
by karelchadim
já mám u o2 paušál a k tomu internet v mobilu za 150 měsíčně, je tam nastaveno asi 38 MB na týden, takže po týdnu se znovu obnoví původní rychlost.. mě to období začíná vždycky v úterý, ale předpokládám, že každý to může mít jinak

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Posted: Fri Feb 10, 2012 16:58
by dwbmb
To se musíte podívat už na parametry svého tarifu. Jak vidíte, někdo to má týdně, někdo měsíčně, někdo 150MB, jiný 15GB.

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Posted: Sat Feb 11, 2012 22:49
by mrSalmon
Aha a když nemam zrovna kredit a chodím na net z wi-fi, jak si ten svůj limit zjistím?

Nefunkčnost některých služeb,aplikací

Posted: Sun Feb 12, 2012 0:06
by karelchadim