Výběr tabletů pro studenty ZŠ

Fórum věnované tabletům s operačním systémem Android
Odpovědět
Holda29
nováček
nováček
Příspěvky: 12
Registrován: stř srp 10, 2011 10:50
Zařízení: HTC Desire HD

Výběr tabletů pro studenty ZŠ

Příspěvek od Holda29 »

Ahoj,
dostal jsem za úkol vybrat 16 levnějších tabletů pro žáky ZŠ v rámci seznamování s moderní technikou (pak že ve školství nejsou peníze :D)
Požadavky jsou následující:
- 10" displej
- rozumně rychlé CPU
- GPS
- Honeycomb a ideálně příslib ICS
- vnitřní pamět alespoň 8 GB
- rozumná cena

Co jsem hledal, tak mám dva kandidáty Archos 101 G9 16GB a Acer Iconia Tab A500. Mezi nimi se ale nemůžu vůbec rozhodnout. Děti to budou mít na rychlý přístup k informacím (net), geografické hrátky (GPS, kompas) a na seznámení s tablety všeobecně.

K tomu si páni učitelé naporoučeli koupit 3 ks "trochu lepších" tabletů kvůli prezentaci :roll: No jsem jen zaměstnanec, tak ty nároky neřeším a dělám co se mi řekne :D
Osobně bych rád teda rád IPS displej, USB Host, možnost doku, HDMI a "prostě něco navíc" a přemýšlel jsem nad Samsung Galaxy P7510 TAB 10.1, Transformery, příp. Transformery Prime.

Dále rada z trochu jiného soudku, kde nakoupit. Peníze jdou z nějaké organizace, pro kterou netřeba výběrového řízení, zajímalo by mě, kde byste tuhle relativně velkou objednávku (limmit 190000,- Kč provedli)

Díky za každou radu ;)
jaro1234
můj třetí příspěvek
můj třetí příspěvek
Příspěvky: 3
Registrován: čtv pro 22, 2011 13:12
Zařízení: nokia

Výběr tabletů pro studenty ZŠ

Příspěvek od jaro1234 »

ak ti rozpocet staci na acer iconia tab, urcite by som zvolil ten http://www.qcomp.sk/shopping/product_de ... niaA501-32" onclick="window.open(this.href);return false; ale ako tak pozeram, nezda sa mi uplne cenovo najprijatelnejsi. tu uz im mozno mozes kupit ipad.

zalezi asi od rozpoctu. ak na iconia tab mas, chod do toho. ak nie aj archos postaci.
David Barborka
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 169
Registrován: pát úno 23, 2007 1:31

Re: Výběr tabletů pro studenty ZŠ

Příspěvek od David Barborka »

Pro děti bych volil transformer 101 stojí v alfě necelých 8100 kč a pro paní učitelku transformer 300 s klávesnicí.
Transformer prime má problém s necitlivostí gps, tak ten bych vyloučil.
Uživatelský avatar
silent64sk
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 188
Registrován: pát kvě 06, 2011 19:48
Zařízení: Lumia 1520, Transformer Pad TF300T, Galaxy Nexus
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Výběr tabletů pro studenty ZŠ

Příspěvek od silent64sk »

Takisto sa prikláňam k Transformeru 300 pre učiteľov. Pre žiakov by som volil asi niečo lacnejšie, keďže je tendencia, že to moc dlho nevydrží.
Odpovědět

Zpět na „Tablety s Androidem“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 61 hostů