WP7 někdy nenabootují

Diskuze věnovaná portaci systému Windows Phone na HTC HD2
Odpovědět
Uživatelský avatar
Harry14
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: sob bře 06, 2010 14:04
Zařízení: Apple iPhone 5S 16GB, Nokia Lumia 930

WP7 někdy nenabootují

Příspěvek od Harry14 »

Dobrý den, stalo se mi že mi někdy WP7 nenabootují. Třeba telefon restartuji nebo vypnu. Pak ho znovu zapnu naběhně MAGLDR začne bootovat WP7 asi tak na sekundu se zobrazí loho HTC a telefon se restartuje. Obvykle se to stane ještě jednou. A najede až na po třetí. Někdy jsem četl o samovolných restartech kvůli pamětové kartě ale nevím jestli to je ono nebo to má nějakou spojitost. Mám pamětovou kartu Transcend 4class 16 GB a Transcend 2class 8GB a stalo se mi to u obou. Problém je v tom že to není pravidelné takže to v podstatě nemám jak vyzkoušet s jinou kartou. Ještě doplním že jedu na této nejnovější ROM: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=953078" onclick="window.open(this.href);return false; tedy HD2O_1.26_LEO71_8107.rar 21 langs Build 8107. Děkuji za vaše rady a připomínky
vasekboch
nováček
nováček
Příspěvky: 28
Registrován: úte pro 06, 2011 16:39
Zařízení: HD2 @ Windows Phone 7.5 Mango build 8107
Bydliště: Prague

WP7 někdy nenabootují

Příspěvek od vasekboch »

Většinou se tomu tak děje, když máš vybitou baterku. Aspoň u mě. Připojim do sítě a nechám ho, on se dobije a spustí normálně. Paměťovkou by to asi taky mohlo bejt. Ale od Manga ty rom jsou docela tolerantní.
Odpovědět

Zpět na „Windows Phone na HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů