Page 1 of 1

neutral language

Posted: Tue Jan 31, 2012 10:46
by matoman
Zdravi, aky davate neutral language pre ceske aplikacie 'cs' alebo 'cs-CZ', ja v tom nevidim rozdiel...

neutral language

Posted: Tue Jan 31, 2012 12:32
by steelspace
V případě Česka je to jedno, protože jsme jediný stát, kde je čeština. Pro EN nebo DE to už rozdíl být může.

neutral language

Posted: Tue Jan 31, 2012 20:27
by Robert Varga
Musíš dát cs-CZ, jinak ti XAP nepůjde nauploadovat do Marketplace.

neutral language

Posted: Wed Feb 01, 2012 0:39
by matoman
diki :) ale teraz koukam na moje kamery a tam mam jenom 'cs' a je to na marketu v poho... /-: