Omnia W - Automatické nastavení jasu
Posted: Thu Jan 26, 2012 0:41
Objevil jsem u sveho telefonu problem s automatickym nastavenim jasu.
Tuto volbu mam na telefonu zapnutou.
Pokazde, kdyz ale odemknu displej, tak se jas zvedne na maximum a zustane tak, i kdyz jsem s telefonem v uplne tmave mistnosti.
Jedine reseni je zajet do nastaveni a znovu vypnout a zapnout volbu automatickeho jasu.
Jeste je taky mozne po stisknuti odemikaciho tlacitka cca 7 sekund cekat a jas se upravi. Kdyz ale telefon ihned po stisknuti odemknu, tak jas zustane na maximu.
Setkal jste se s timto nekdo?
Sent from my GT-I8350 using Board Express
Tuto volbu mam na telefonu zapnutou.
Pokazde, kdyz ale odemknu displej, tak se jas zvedne na maximum a zustane tak, i kdyz jsem s telefonem v uplne tmave mistnosti.
Jedine reseni je zajet do nastaveni a znovu vypnout a zapnout volbu automatickeho jasu.
Jeste je taky mozne po stisknuti odemikaciho tlacitka cca 7 sekund cekat a jas se upravi. Kdyz ale telefon ihned po stisknuti odemknu, tak jas zustane na maximu.
Setkal jste se s timto nekdo?
Sent from my GT-I8350 using Board Express