Page 1 of 1

Jak zrusit zobrazovani delicich linek u tematka?

Posted: Wed Feb 07, 2007 21:53
by dck
Tohle me pomerne dost trapi, jelikoz si tunim phone k obrazu svemu a ty delici linky jsou vec, kterou skutecne nepotrebuju. Nekde na SBSH forech jsem videl typky bez WADesktop, kteri byli bez linek, takze z toho usuzuju, ze to v praxi funguje. Ale jak, to netusim:)

Posted: Wed Feb 07, 2007 22:29
by Jiří Hrma
Mrkni na tuhle diskuzi http://www.ppcsg.com/lofiversion/index.php/t69565.html

(doporucuji tam nainstalovat utilitu Tweaks2k2.net, ktera to pry umi), tak to vyzkousej a dej vedet.

Posted: Thu Feb 08, 2007 9:47
by dck
Bohuzel, Tweaks2K2.net umoznuje pouze menit barvu, ale sirku nebo pruhlednost uz ne. Jinej navrh?.)

Posted: Thu Feb 08, 2007 12:22
by Jiří Hrma
ses si jistej, ze to today co si videl bylo vazne bez linek (ze tam treba nepouzili WisBar Advance Desktop)?

Zkousel sem hledat, ale vsude sem nachazel odpovedi jako tahle
the lines can't be removed. But what we can do is to alter the colour to make it blend in with our theme of choice on the today screen
:-( Muzes sem kdyztak hodit linky na ty today co si videl?

Posted: Thu Feb 08, 2007 14:19
by dck
mno je to v tomto threadu na sbsh forech
http://www.sbsh.net/forums/index.php?sh ... ntry139535

jestli nemas pristup, tak to sem eventuelne zkopiruju