Bing Vision?
Posted: Sun Jan 15, 2012 11:40
Zdravím,
vím že je to velice hloupí dotaz, ale chtěl bych se zeptat kde najdu v Omnii 7 Bing Vision? Potřebuji oskenovat QR kód, a prý to jde přes Bing Vision, ale problém je, že když dám tlačítko hledat, tak mi vyskočí Bing (v internetovém prohlížeči), a nikde nemám tlačítko "oka",... Mám Mango.
Děkuji předem za odpověď.
vím že je to velice hloupí dotaz, ale chtěl bych se zeptat kde najdu v Omnii 7 Bing Vision? Potřebuji oskenovat QR kód, a prý to jde přes Bing Vision, ale problém je, že když dám tlačítko hledat, tak mi vyskočí Bing (v internetovém prohlížeči), a nikde nemám tlačítko "oka",... Mám Mango.
Děkuji předem za odpověď.