Page 1 of 1

Bing Vision?

Posted: Sun Jan 15, 2012 11:40
by Pacikx
Zdravím,

vím že je to velice hloupí dotaz, ale chtěl bych se zeptat kde najdu v Omnii 7 Bing Vision? Potřebuji oskenovat QR kód, a prý to jde přes Bing Vision, ale problém je, že když dám tlačítko hledat, tak mi vyskočí Bing (v internetovém prohlížeči), a nikde nemám tlačítko "oka",... Mám Mango.

Děkuji předem za odpověď.

Bing Vision?

Posted: Sun Jan 15, 2012 11:45
by TomasSX1
Nastav si v region+language pre Browser&Search language English UK a budes to tam mat...Bing Vision, Bing Musik a Local Scout su pre CZ/SK este nedostupne.

Bing Vision?

Posted: Sun Jan 15, 2012 11:46
by Flynn
Musíš si nastavit region v Oblast+Jazyk a tam Jazyk prohlížeče Angličtina.
Také si můžeš stáhnout aplikaci Handyscan. Je to kapesní skener.
TomasSX1 mě v něčem předběhl. :)

Bing Vision?

Posted: Sun Jan 15, 2012 11:51
by Pacikx
Děkuji moc, nenapadlo mně, že pro náš region tato služba není dostupná :)