Vymazání map integrované navigace ..
Posted: Wed Jan 11, 2012 11:45
Vyzkoušel jsem integrovanou navigaci Route 66,ale vůbec mne nenadchla a proto jsem ani neuvažoval o zakoupení licence. Mám však dotaz jak smažu stáhnuté mapy a jestli samotné vymazání trochu odlehčí paměť telefonu ??
Kde se mapy nacházejí když je budu chtít smazat.
Druhá věc, sice tu na fóru je mnoho sekcí s navigacema,ale pořád se nemůžu rozhodnout. Hodně lidí chválí Sygic navigaci ale mě se nějak docela líbí Navigon .. Využití navigace bych měl převážně v ČR a někde píšou že Navigon má nepší podporu čísel popisných ... je tomu doopravdy tak ???
Kde se mapy nacházejí když je budu chtít smazat.
Druhá věc, sice tu na fóru je mnoho sekcí s navigacema,ale pořád se nemůžu rozhodnout. Hodně lidí chválí Sygic navigaci ale mě se nějak docela líbí Navigon .. Využití navigace bych měl převážně v ČR a někde píšou že Navigon má nepší podporu čísel popisných ... je tomu doopravdy tak ???