Aplikace na Galaxy Nexus

Diskuze věnovaná referenčním Android smartphonům modelové řady Nexus (6P, 5X, 5…)
Odpovědět
snake
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 01, 2012 12:59
Zařízení: galaxy nexus

Aplikace na Galaxy Nexus

Příspěvek od snake »

Všim sem si že né všechny App jdou na Ruskou zmrzku. Co používate za aplikace, widgety?
snake
nováček
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned led 01, 2012 12:59
Zařízení: galaxy nexus

Aplikace na Galaxy Nexus

Příspěvek od snake »

moje app foursquare, twitter, Skype, jizdni řády, android assistant, stopwatch, barcode scaner, heureka.cz, teamviewer, powerbubble
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

Aplikace na Galaxy Nexus

Příspěvek od YAMATO »

Je relativně dost aplikací, které na ICS blbnou. Chce to psát vývojářům...věřte mi, vyplatí se to. V posledních pár dnech opraven Smart Rotator a Smart Keyboard, pracuje se na opravě AVRVP v Player Pro či problémech s Phantom Music widgetem (oba vývojáři mi odepsali).

Pište jim - a obzvláště bombardujte placené, neb zde by měla být povinnost problémy rychle řešit. Bohužel mám zkušenost, že kdejaký malý vývojář reaguje rychle, kdežto velcí vývojáři na to až příliš často kašlou...třeba slovník od Paragonu na ICS koktá (doslova!) a reakce - nic.
zipiik
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 11, 2008 14:44

Aplikace na Galaxy Nexus

Příspěvek od zipiik »

Objevil jsem nekompatibilitu aplikace iVysilani (po par desitkach sekund se video zastavi a nejde pretaceni v case) a taky radia, ktera maji aplikaci od Liquid Air Lab GmbH.
Odpovědět

Zpět na „Nexus telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti