Page 1 of 1

HTC Titan,příslušenství.

Posted: Wed Dec 28, 2011 16:28
by pinhead
Ahoj,používáte někdo dokovací stanici ? Chci nějakou koupit a nevím,která je dobrá.

RE: HTC Titan,příslušenství.

Posted: Wed Dec 28, 2011 17:37
by mberdych
Koupil jsem original htc a je v pohode. Zadny problem. Na ebay v uk, asi za 25 liber.

Sent from my TITAN X310e using Board Express

HTC Titan,příslušenství.

Posted: Wed Dec 28, 2011 20:22
by htcjirka
Take mam a doporucuji jedine tu originalní od HTC..

HTC Titan,příslušenství.

Posted: Thu Dec 29, 2011 18:08
by pinhead
Díky,pořád jsem přemýšlel jestli mám koupit nějakou obyč. takže raději HTC. předpokládám,že i synchronizuje...