Page 1 of 1

Hry na GN

Posted: Mon Dec 19, 2011 15:25
by YAMATO
Nevíte někdo, jak je to s hrami? Především by mě zajímal Modern Combat 2 a 3...jsem naprosto závislý na multiplayeru :lol:

A dál Dead Space, ShadowGun a Splinter Cell...u těch prvních dvou ani moc strach nemám, ale u Gameloftu to bývá docela potíž :roll:

Hry na GN

Posted: Tue Dec 20, 2011 5:35
by aeon101
Modern Combat 2 asi ne, ale kdyz jsem rozbehl 3 na Note, tak by to fungovat melo. To same by melo platit i o Dead Space. Splinter Cell pravdepodobne ne, stejne jako ShadowGun.

Hry na GN

Posted: Tue Dec 20, 2011 10:43
by YAMATO
Tak jsem trošku hledal a asi to nebude tak zlé :)

Dvojka jde, akorát zjistit co je to za versi:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=341Lj2XM3oY[/youtube]

Trojka:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R0oMWYnBJLg[/youtube]

Shadow Gun: http://www.youtube.com/watch?v=2YRYMh3ShzA

Dark Space: http://www.youtube.com/watch?v=hS14NlsdHy4

Akorát Splintera jsem nenašel.

Hry na GN

Posted: Wed Dec 21, 2011 21:41
by YAMATO
Aha, MC2 je přímo na Gameloftu: http://www.gameloft.com/android-hd-games/?country=56

MC3 zatím oficiálně asi ne (nebo funguje Market verse?)...a to je tedy něco!!!...no že já v mém věku takhle propadnu hraní jsem fakt nečekal :lol:

Doplněno: neradím kupovat ani jedno. MC2 jede plynule, ale ovládací prvky jsou velice malé (zmenšené o cca 50%) a zaměřování je naopak divně zrychlené...je to přinejmenším špatně hratelné. MC3 je ještě horší, strašně se seká...ostatně on se strašně seká celý SGN :roll: