Page 1 of 1

JSON deserializace

Posted: Mon Dec 12, 2011 13:46
by Tomáš Kápl
Ahoj

Nemáte někdo zkušenost s deserializací JSON na Windows Phone? Jde mi o to, že z foursquare API přijmu data a potřeboval bych je rozsekat na objekty a nechci si pro to psát vlastní parser. Nejsem zkušený programátor a tak se "učím" z dalších zdrojáků a tak by mi moc pomohlo, kdyby mi někdo dal nějaký tip nebo alespoň trochu nasměroval. Co jsem zatím našel na internetu, tak nebylo moc použitelné...

JSON deserializace

Posted: Mon Dec 12, 2011 14:07
by Martin Suchan
Nevim, pres co to prijimas, ale treba WCF sluzby v ASP.NETu mohou poskytovat a prijimat data primo v JSONu, takze by tam melo byt asi i neco pro dekodovani JSONu, zkus to prozkoumat.

Code: Select all

[WebInvoke(Method = "POST", BodyStyle = WebMessageBodyStyle.WrappedRequest, RequestFormat = WebMessageFormat.Json, ResponseFormat = WebMessageFormat.Json)]
public void DoStuff()
{
}

JSON deserializace

Posted: Sat Dec 17, 2011 9:11
by Paulos
Zkus použít Json.NET, funguje i na Windows Phone 7 a je poměrně hodně používaný. Ještě jsem ti k němu taky našel dokumentaci, v ní je vše, co budeš potřebovat ke čtení a zápisu JSON.

JSON deserializace

Posted: Mon Dec 19, 2011 0:00
by Tomáš Kápl
Díky moc za rady! Po Vánocích na to kouknu a snad to pomůže!