FOTO 16:9
Posted: Sun Dec 11, 2011 21:34
Mam otazku, je mozne s Titanom fotit v sirokouhlom formate 16:9? S HD7 mi to islo a teraz nemozem nato dojst ako to prepnut ...
Android, iPhone, Windows, chytrá domácnost a technologie…
https://smartmania.cz/forum/