Page 1 of 1

FOTO 16:9

Posted: Sun Dec 11, 2011 21:34
by zedd2000
Mam otazku, je mozne s Titanom fotit v sirokouhlom formate 16:9? S HD7 mi to islo a teraz nemozem nato dojst ako to prepnut ...

FOTO 16:9

Posted: Tue Dec 13, 2011 12:34
by adamis
Koukám, koukám - a taky to nikde nevidím - že by to nešlo??