Page 1 of 1
Emailovy klient
Posted: Wed Dec 07, 2011 16:41
by janiss
Ahoj moze niekto poradit nejakeho dobreho emailoveho klienta pre pop3- Ten v samsungu by mohol byt dobry ale je hrozny chyba mi tam oznacenie viacerich emailov a hlavne ked precitam meily tak casom ked sa to synchronizuje mi ukaze zasa tie precitane meily ako neprecitane tzn. ze mi tam stale svieti ze mam napr 26 meilov neprecitanych a pritom su uz davno precitane.
Emeilovy klient
Posted: Wed Dec 07, 2011 17:46
by Pipa
já mám emailové účty spřažený s google a tudíž používám Gmail a mohu jen doporučit.
jinak obecně uznávanej klient je K-9 Mail
Emeilovy klient
Posted: Wed Dec 07, 2011 17:53
by risa1978
Ja pouzivam taky K-9 , je lepsi nez ten original Samsung. Na soukromej email pouzivam gmail, a v K9 mam 3 firemni ucty. Chybi me klient na kterej sem byl zvyklej z desireHD, ten me vyhovoval na 100%, hlavne nastaveni moznosti ruzneho intervalu synchronizace v ruznou denni dobu. No a widget mel taky supr, ten u K9 stoji za...... Kdyho tak nekdo dokazal z nejake HTC romky extrahovat, to bych byla parada
Emeilovy klient
Posted: Wed Dec 07, 2011 18:20
by janiss
K9 som skusal ale nejak sa mi nepaci ale asi ho nahodim zase lebo nic lepsie asi nebude neviem no. A nejaky widget na hudbu by sa nenasiel niekde? Nerozumiem preco ho note nema aspon ten obycajny kde je play a posuvanie pesnicky dopredu
Emeilovy klient
Posted: Wed Dec 07, 2011 22:13
by aeon101
Zeby klasicky Winamp? Mne slouzi vic nez moc...
Re: Emeilovy klient
Posted: Wed Dec 07, 2011 22:15
by Bobanovicz
Note má ovládání přehrávače na locksreenu.
Emailovy klient
Posted: Wed Dec 07, 2011 23:32
by janiss
Ano ma to je super ale tak na lockscreene je iba ked je hudba spustena a nechcem iny prehravac nerad pouzivam aplikacie tretich stran