Page 1 of 1

Hlasova odkazova sluzba

Posted: Wed Nov 30, 2011 0:49
by janiss
Ahoj mam maly problem s odkazovkou neviem ako sa da zmazat upozornenie v stavovej liste bez toho aby som volal na odkazovu sluzbu ten znak tam stale svieti a niekde som nenasiel moznost ako to bolo na htc (vymazat hlasenie o odkaze.)

Re: Hlasova odkazova sluzba

Posted: Wed Nov 30, 2011 7:24
by Bobanovicz
Kdyz sesunes vrchni roletku a zmacknes vpravo tlacitko "clear/vymazat" tak ti to oznameni nezmizi?

Hlasova odkazova sluzba

Posted: Wed Nov 30, 2011 12:54
by janiss
NIe tam nieje ani moznost vymazat

Hlasova odkazova sluzba

Posted: Wed Nov 30, 2011 14:31
by Pipa
hod screen, at je jasne o co jde

Hlasova odkazova sluzba

Posted: Wed Nov 30, 2011 21:00
by janiss
No uz to nemam zavolal som na tu odkazovu sluzbu a vypocul ten sku...ny odkaz. No a je to normalna mala ikonka ako ked ti pride sprava narozdiel od toho ze ta sa neda vymazat a vymaze sa sama ked zavola na tu odkazovku

Hlasova odkazova sluzba

Posted: Thu Dec 01, 2011 2:37
by Pipa
hmm, to jsou veci :d
odkazova sluzba - to jako hlasova schranka?
jestli jo tak to mam nastesti vypnuty :d