Chybějící apps

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Odpovědět
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Chybějící apps

Příspěvek od mmme »

Ahoj, hledám pár aplikací, které jsem byl zvyklej používat na Symbianu a které mi dost zpříjemňovali práci s telefénem. PocketLock - automatické zamykání zakrytím senzoru. Velmi praktické. Vytáhnu foun z pouzdra a je ihned odemčenej, respektive zamčenej vrácenim do pouzdra.
Aukro - na Symbianu nebyla az tak vychytaná, ale byla použitelná.
Palringo či jakýkoli jiný im klient než je IM+.
Skype - nejspíš se dá očekavat integrace přímo do systému. Kdy ale bude a bude se týkat i starších přístrojů?
Sports Tracker.
Propracovanější nastavení profilů.
Dále bych potřeboval na HS vytáhnout dlaždici s ovládáním vibrací.
Nakonec uvítám jakýkoli tip na funkční app zpříjemňující používání už takhle dost vychytaného, rychlého a neuvěřitelně přívětivého systému.
Díky :-)
gabik
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon lis 14, 2011 15:40
Zařízení: HTC Titan

Chybějící apps

Příspěvek od gabik »

Sports Tracker - Endomondo Sports Tracker. Jeste jsem ho nestacil vyzkouset, ale vypada to schopne.
Skype snad pride (aletrnative Tango, ale o tom asi vis). Ostatni nevim.
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Chybějící apps

Příspěvek od mmme »

Asi nejvíc mně trápí ty vibrace. Několikrát denně docela složitě lozit do systému... to se MS moc nepovedlo.
Může vůbec Pocket Lock na našem systému fungovat?
matoman
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1163
Registrován: sob lis 10, 2007 11:56
Zařízení: Nokia Lumia 920

Chybějící apps

Příspěvek od matoman »

Oficialne urcite nie, mozno ako homebrew aplikace
Uživatelský avatar
zahycz
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: čtv říj 13, 2011 10:19
Zařízení: HTC HD7

Chybějící apps

Příspěvek od zahycz »

Vibrace na lockscreenu nebo kdekoli jinde stisknes vol +- vyjede ti listicka nahore a kliknes na ikonku v pravem hornim rohu (v krouzku, zvonek, vibrace) nemusis to nikde lovit..:)
gabik
nováček
nováček
Příspěvky: 20
Registrován: pon lis 14, 2011 15:40
Zařízení: HTC Titan

Chybějící apps

Příspěvek od gabik »

Co se tyce nastavovani wifi, bluetooth, apod,. tak ja pouzivam ConnectvityShortcuts, ale v marketu jsou min. dve aplikace. Lze si pak vytvorit dlazdici pro wifi, modrozub a naky dalsi nastaveni. Ta dlazdice otevre primo nastaveni wifi, modrozubu,..., usetri to trochu klikani a loveni v nastaveni.
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Chybějící apps

Příspěvek od mmme »

Díky za rady, ale já hledám opravdu jen ovládání vibrací. ConectivityShortcuts mám ale ten mi v tomhle moc nepomůže. A ovládání vibrací v horní liště poklepem je velmi jednoduché. K Vibrate a Ring+Vibrate bych potřeboval ještě Ring bez Vibrate :-)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

Chybějící apps

Příspěvek od Jiří Hrma »

mmme: To jde vyřešit tak, že v Nastavení - Vyzváněcí tóny úplně vypneš Vibrace, pak se v horní liště budou objevovat jen možnosti "Zvonění" a "Tichý". Je to ale trochu okaté řešení, protože se tím vlastně vypnout vibrace úplně všude, což mi úplně nesedí.
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Chybějící apps

Příspěvek od mmme »

Potrebuji casto a snadno prepinat mezi hlasitym vyzvanenim a hl. vyzvanenim s vibracemi. Tohle proste tenhle system neumi. Mozna by mi to bylo fuk, ale s neustale zapnutymi vibracemi se moje Omnia 7 nedozije vecera...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

Chybějící apps

Příspěvek od htcjirka »

Ale,neustale zapnute vibrace zase tolik telefon nevyzdimou,to by te musel nekdo prozvanet celych 24hodin v kuse..
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

Chybějící apps

Příspěvek od mmme »

Vůbec jsem se nechtěl zaplétat do vysvětlování, jen jsem žádal o nápad či app o které nevím. Mou Omnii 7 používám fakt dost. Hafo příchozích a odchozích hovorů, mailů a sms ve spolupráci s používáním netu, wifi atd... je to můj pracovní nástroj a já mám vyzkoušeno, že když mám vibrace vypnuté když je nepotřebuji, foun mi vydrží dýl. Pro jistotu píšu že nabíjím denně. A pro všechy zvědavé: pendluji mezi hlučným a normálním prostředím, proto to přepínání řeším. Uff...
Odpovědět

Zpět na „Aplikace a software“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 72 hostů