Page 1 of 1

Funkce Ohlásit přítomnost nefunguje

Posted: Sun Nov 20, 2011 12:48
by pinhead
Nějak mi nechodí ohlásit přítomnost. Na mapě mě to najde,ale neuloží ! Funguje vám to ? Jsem z Kladna