Page 1 of 1

kalilbrace

Posted: Mon Nov 14, 2011 18:50
by hoktar
Jak kalibrujete senzor naklopeni?

kalilbrace

Posted: Mon Nov 14, 2011 19:01
by htcjirka
Nijak,nekalibruje se..mas s nim na HTC Titan problem?Co ti ukazuje napr. nejaka aplikace,ktera se senzorem pracuje, treba vodovaha ..v marketu jich par free je..

kalilbrace

Posted: Mon Nov 14, 2011 20:15
by hoktar
zadnou vodovahu jsem zatim nezkousel. jen panoramaticke foceni mi prijde ujete.

kalilbrace

Posted: Mon Nov 14, 2011 20:40
by htcjirka
Ujete neni,zalezi jak zacnes,videl bych to na chybu rukou a drzeni ;-)

kalilbrace

Posted: Thu Dec 08, 2011 9:47
by hoktar
ted jsem nasel i aktualizaci na panoramaticke foceni. tak uvidim.

kalilbrace

Posted: Thu Dec 08, 2011 13:58
by htcjirka
+ navic vysel update romky HTC_Europe_2.01.401.04_Radio_16.23.03.17_16.27.00.23