Page 1 of 1
Notifikacni led
Posted: Sun Nov 13, 2011 6:15
by hoktar
Blika nekomu ledka pri zmeskanem hovoru ci sms? Me ne a docela mi to chybi. Nevite jak to zprovoznit? Diky
Notifikacni led
Posted: Sun Nov 13, 2011 7:01
by Flynn
Mám HTC Radar (což je velmi podobný telefon, jen menší) a dioda mi svítí při zapojené nabíječce a bliká po nepřijatém hovoru a došlé SMS. Pozor, nebude blikat neustále, asi po 5 minutách přestane.
Notifikacni led
Posted: Sun Nov 13, 2011 8:00
by Vlasta W.
Tak to funguje i na HTC předchozí generace.
Notifikacni led
Posted: Sun Nov 13, 2011 11:33
by Gater
Při došlé SMS to nikdy neblikalo... u těch nových HTC to již bliká ?
Notifikacni led
Posted: Sun Nov 13, 2011 11:42
by htcjirka
Stejne je to naprd,kdyz to blika jen 5 minut.To je jako by tam zadna dioda nebyla..
Notifikacni led
Posted: Sun Nov 13, 2011 12:08
by Tutok
Nebliká a ani blikať nebude. Písal som na HTC a dostal som od nich takú odpoveď.
Notifikacni led
Posted: Sun Nov 13, 2011 13:44
by hoktar
A co nejaka utilitka?
Notifikacni led
Posted: Sun Nov 13, 2011 16:38
by Gater
Taky nechapu, proc s tim neco neudelaj, to snad tak slozite neni doufam. Ted je dioda nevyuzita, hlavne ze to v noci zari jak majak, kdyz se to nabiji :D
Notifikacni led
Posted: Fri Dec 23, 2011 1:34
by hoktar
hm. me to na predchoyich htc fungovalo korektne. blikalo stale. (dalo se nastavit v menu)
ted mi titan blika jen po neprijatem hovoru. na sms ani tuk.