4 Náhradní baterie pro Omnii 7 s nabíječkou za 400 CZK!

Diskuze věnovaná telefonům společnosti Samsung s operačním systémem Windows Phone
Odpovědět
analienholakres3
nováček
nováček
Příspěvky: 10
Registrován: ned říj 16, 2011 19:22
Zařízení: Samsung Omnia 7 + WP 7.5
Kontaktovat uživatele:

4 Náhradní baterie pro Omnii 7 s nabíječkou za 400 CZK!

Příspěvek od analienholakres3 »

4 nové baterie o kapacitě 1500Mah+Velice obstojná nabíječka těchto baterií (nikoliv adaptér k telefonu, ale samostatná nabíječka!) - celková cena nepřekročila 400 ,-. To je nabídka, která stojí za zamyšlení. Jde o čínské výrobky, ale zatím jsem nezaznamenal žádné problémy. Výdrž baterie není taková jako u originálu, ale za tu cenu jde stále o neuvěřitelný poměr cena/výkon.

Důležité odkazy
Nabíječka s baterií:
http://www.dealextreme.com/p/usb-ac-bat ... a-hd-59494" onclick="window.open(this.href);return false;

Samostatné baterie:
http://www.dealextreme.com/p/3-7v-1500m ... a-hd-59471" onclick="window.open(this.href);return false;

Doprava by mohla být zdarma, ale doporučuji koupit jako "bulk", máte pak množstvení slevu. Jediná nevýhoda je rychlost, trvalo to zhruba 3 týdny, než to dorazilo.
Hlídejte si cenu, mělo by to být kolem 20$, pokud by bylo výrazně více, nemusejí vám to celníci proclít a budete muset čekat díky České poště ještě déle..
Vlasta W.
smartstar
smartstar
Příspěvky: 845
Registrován: stř led 28, 2009 10:14
Zařízení: HTC 7 Mozart, Nokia Lumia 720
Bydliště: Ústí nad Labem

4 Náhradní baterie pro Omnii 7 s nabíječkou za 400 CZK!

Příspěvek od Vlasta W. »

Doprava z DealExtreme je zdarma na cokoliv. A ten celní limit je 22 €. Při jeho překročení, když celníci zásilku vyhmátnou, platíte DPH a můžou vyměřit clo, navíc zaplatíte 300 Kč České poště za zastoupení v celním řízení, nehledě na zdržení a papírování. Obzvlášť u zásilek na hranici toho limitu se těch 300 kaček fakt vyplatí :-/
Tomáš Kubec
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1038
Registrován: pon čer 20, 2005 20:47
Zařízení: Lenovo P780
Bydliště: Pardubice

4 Náhradní baterie pro Omnii 7 s nabíječkou za 400 CZK!

Příspěvek od Tomáš Kubec »

+ cca 100 Kč za uložení v celním skladu :-)
tezzeret
nováček
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: úte lis 01, 2011 13:25
Zařízení: Omnia 7

4 Náhradní baterie pro Omnii 7 s nabíječkou za 400 CZK!

Příspěvek od tezzeret »

jen doplním, že clo se neplatí až do částky 150 EUR...a polatek za zastoupení je nižší v běžných případech – záleží, jestli to zboží je obchodního charakteru nebo neobchodní zásilka atd. ale 300 jsem zatím neplatil – nicméně i tak jsou to vydřiduši.
Lze to i bez poplatku, ale to musí člověk komunikovat přímo s celním úřadem....je to dost papírování
Ideální je, když se dá domluvit s odesílatelem aby zásilku označil jako neobchodní a s nízkou cenou atd....často používám u ebaye...
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

4 Náhradní baterie pro Omnii 7 s nabíječkou za 400 CZK!

Příspěvek od mmme »

Baterie i s nabijeckou zakoupeny.. vse funguje jak ma, nabijecka efektne sviti... :-D Za ty prachy doporucuju!
kaspik
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 54
Registrován: čtv led 06, 2011 12:06
Zařízení: Omnia 7

4 Náhradní baterie pro Omnii 7 s nabíječkou za 400 CZK!

Příspěvek od kaspik »

Tak presne tahle baterka je uplne na h*** .. Poridil jsem si ji jako nahradu za moji rok starou, ktera uz vydrzi necely den. No a tahle se tvari ze je OK, a v pulce dne chcipne na nulu.

Takze nebrat...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

4 Náhradní baterie pro Omnii 7 s nabíječkou za 400 CZK!

Příspěvek od htcjirka »

Presne tak,bud koupit original anebo znacku jako mugen.Tyhle levne nahrazky nestoji za nic.
mmme
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 325
Registrován: ned zář 04, 2011 12:34
Zařízení: Smart Ultra 6, Lumia 1020, Omnia 7

4 Náhradní baterie pro Omnii 7 s nabíječkou za 400 CZK!

Příspěvek od mmme »

Panove, ta baterie vyjde zhruba na kilo. Co by jste po ni chteli? Mam je jako doplnkove k originalni. Ted uz se mi nestane, ze budu vecer bez energie. Nebo delsi dobu na cestach... Mimochodem, ta externi nabijecka je naprosto skvela v tom, ze nabiji jaksi externe, ze... :-D Co ji mam, nepouzil jsem origo nabijecku. Velmi pohodlne.
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

4 Náhradní baterie pro Omnii 7 s nabíječkou za 400 CZK!

Příspěvek od htcjirka »

Nejsme tak bohati aby jsme si mohli kupovat levne veci..
scoopitch
nováček
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: čtv bře 12, 2009 16:36
Zařízení: Samsung Ativ S, Lumia 640 DS

4 Náhradní baterie pro Omnii 7 s nabíječkou za 400 CZK!

Příspěvek od scoopitch »

Přidám svou zkušenost. Koupil jsem na ebay 2 baterie + nabíječku. Vypadalo to dobře, myslím, že i výdrž telefonu byla srovnatelná. Zaznamenal jsem jediný a dost zásadní problém:
Pokud jsem měl neoriginální baterii v telefonu a připojil k pc nebo nabíječcce, telefon se vypnul a samozřejmě znovu zapnul. A to se opakovalo do nekonečna.
Komunikoval jsem s prodejcem a vypadá to, že mi zašlou nový kus (bez nutnosti posílat špatný zpět do Hongkongu). Takže uvidím, zda se jedná o špatný kus z výroby nebo jde o vlastnost těchto baterií. Ale rozhodně potěšila ochota řešit tento problém.
Odpovědět

Zpět na „Samsung Ativ S, Omnia W a Omnia 7“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 67 hostů