Page 1 of 1
Publikování na Marketplace - chybová hláška
Posted: Thu Nov 03, 2011 0:06
by matoman
Zdravim, pri uploade aplikacie na App Hub, mi prvy krok skonci ze sa nepodarilo pripojit na server a ze mam skusit znova, ked to skusim znova tak pise ze meno aplikacie je uz pouzite a ked ho zmenim znova chyba, nestretol sa s tym uz niekto?
Bol by som rad za pomoc
Diki.
Publikovani na marketplace
Posted: Thu Nov 03, 2011 0:26
by Martin Suchan
To se mi zatim nestalo, jinak pro pristup na App Hub doporucuji IE9, je to jistota, preci jen cele to bezi na Silverlightu a jine prohlizece s tim mohou mit problem.
Publikování na Marketplace - chybová hláška
Posted: Thu Nov 03, 2011 0:30
by matoman
Tak asi na 20 pokus a po vymysleni 20 roznych nazvov sa to podarilo

Publikování na Marketplace - chybová hláška
Posted: Tue Nov 15, 2011 0:24
by matoman
Mam dalsi problem, urobil som update aplikacie na verziu 1.2, na marketu sa zobrazi v novej verzii. V telefonu mam instalovanu stale 1.1. Akurat mi neponuka update a je tam iba "share". Pritom nainstalovana appka aktualna nieje. Netusi niekto v com moze byt problem?
Publikování na Marketplace - chybová hláška
Posted: Tue Nov 15, 2011 1:01
by Robert Varga
Chvíli trvá než se update dostane na všechna koncová zařízení.
Workaround je že si appku odinstaluješ, a z marketu nainstaluješ novou verzi.
Publikování na Marketplace - chybová hláška
Posted: Fri Dec 23, 2011 17:00
by matoman
Trochu OT na nazov vlakna ale nechce sa mi velmi zakladat nove:
Ako sa da zadat popis aplikacie v apphube pre kazdu krajinu v inom jazyku? Nikde to tam nevidim.
Diki za odpoved.
M.
Publikování na Marketplace - chybová hláška
Posted: Fri Dec 23, 2011 17:42
by Tomáš Slavíček
Mělo by se nastavit už přímo v aplikaci, které jazyky bude podporovat. Tj. pro tenhle případ nejspíš doplnit do .csproj souboru do tagu SupportedCultures: "cs-CZ;en-US;". Potom už Marketplace nabídne zadání popisu ve více jazycích.
Viz
článek o lokalizaci na MSDN blogu, nebo můj
článek o lokalizaci v XNA.
Publikování na Marketplace - reporty
Posted: Tue Dec 27, 2011 1:53
by matoman
Vdaka za odpoved. Ale zasa mam dve otazky:
1. daju sa nejako vypisat vsetky reviews zo vsetkych krajin? Aby som nemusel klikat na kazdu jednu?
2. Da sa niekde zistit pocet aktivnych instalacii (teda kolko je skutocne prave nainstalovane, pripadne v poslednej dobe pouzite?), nie iba celkovy pocet stiahnuti?