Problém s aktualizací vlákna
Posted: Sun Oct 30, 2011 10:34
Měl bych námět na jednu funkčnost, pokud v nějakém vláknu napíšu příspěvek a po nějakém čase tam chci přidat další a důležitý, tak se mi automaticky spojí s tím předchozím a zůstane u něj timestamp toho původního, uživatelé tak nemají šanci zjistit, že něco nového přibylo a to je podle mě špatně.
Buď by se měl po editaci upravit i timestamp posledního příspěvku tak, aby byl vidět ve výpisu nejnovějších, nebo by zde měla být možnost smazat si svůj poslední příspěvek a potom napsat ten nový, který se už regulérně zobrazí ve výpisu nových.
Díky
Buď by se měl po editaci upravit i timestamp posledního příspěvku tak, aby byl vidět ve výpisu nejnovějších, nebo by zde měla být možnost smazat si svůj poslední příspěvek a potom napsat ten nový, který se už regulérně zobrazí ve výpisu nových.
Díky