Page 1 of 1

Problém s aktualizací vlákna

Posted: Sun Oct 30, 2011 10:34
by Martin Suchan
Měl bych námět na jednu funkčnost, pokud v nějakém vláknu napíšu příspěvek a po nějakém čase tam chci přidat další a důležitý, tak se mi automaticky spojí s tím předchozím a zůstane u něj timestamp toho původního, uživatelé tak nemají šanci zjistit, že něco nového přibylo a to je podle mě špatně.
Buď by se měl po editaci upravit i timestamp posledního příspěvku tak, aby byl vidět ve výpisu nejnovějších, nebo by zde měla být možnost smazat si svůj poslední příspěvek a potom napsat ten nový, který se už regulérně zobrazí ve výpisu nových.

Díky

RE: Problém s aktualizací vlákna

Posted: Sun Oct 30, 2011 11:03
by nofu
+1

Už sem to chtěl napsat taky.

Problém s aktualizací vlákna

Posted: Wed Nov 16, 2011 17:14
by Jiří Hrma
Tohle spojování příspěvků dělal "anti-double-post mod", ale cca před 3 týdny jsem ho z fóra kompletně odinstaloval a už to nedělá.