Page 1 of 1

Jak nastavit výplatu vývojářům do Česka z App Hubu?

Posted: Thu Oct 20, 2011 19:02
by Martin Suchan
Mám dotaz, dneska mě v app hubu přivítala tato obrazovka, abych si nastavil parametry výplaty za mé aplikace (těch pár korun, co tam asi mám) - chtěl bych se zeptat jiných vývojářů, co tam nastavovali a zda bylo třeba i něco dalšího posílat do Států, nebo ne?
Díky
Image

Jak nastavit výplatu vývojářům do Česka z App Hubu?

Posted: Fri Dec 23, 2011 16:23
by matoman
Mna by zaujimalo ako je to s platenymi aplikaciami, mozem dat aplikaciu normalne platenu vsade, ci treba nieco posielat do ameriky z financneho, pripadne je potrebna zivnost. Dalej vidim ze tam je nejaky zalohovy ucet, ten sa primarne pouzie? i ked mam vyplneny formular zobrazeny vyssue? Dakujem za odpovedi, postrehy a skusenosti