Page 1 of 1

[app] SkyDrive music player - nápad

Posted: Thu Oct 20, 2011 10:43
by Martin Suchan
Při čtení XDA dev jsem dostal nápad na tuto app, která podle všeho ještě neexistuje

přehrávač hudby uložené na SkyDrive úložišti uživatele

Co si myslíte, využil by to nikdo, má to smysl?

Co byste od takové app především očekávaly, co má vše umět, co nemusí umět?

Zkuste mi sepsat své návrhy, pokud jich bude dost, možná jí zkusím napsat. JAk funguje přístup k datům na SkyDrive uživatele jsem si už vyzkoušel a není to takový problém... a přehrát stažený soubor je snadné.

[app] SkyDrive music player - nápad

Posted: Thu Oct 20, 2011 10:55
by premikkoci
bohužel tato aplikace už existuje... Nechci tě od vývoje nějak odlákat. Samozřejmě to nemusí být špatné. Pokud bude umět steamovat hudbu, tak bude fajná :)

[app] SkyDrive music player - nápad

Posted: Thu Oct 20, 2011 11:05
by Martin Suchan
ted jsem take jednu nasel,
Anemoplayer
http://www.windowsphone.com/en-US/apps/ ... ec043f2844" onclick="window.open(this.href);return false;
jeji provedeni je ale dost zalostne, navic nevyuziva jeste zadne vlastnosti Manga jako stahovani v pozadi a podobne... jen by me zajimalo, jak tam implementovali toho SkyDrive klienta bez nutnosti registrace aplikace, to je nejake zvlastni.