Page 1 of 1
Najde se někdo na test ROMky?
Posted: Fri Sep 23, 2011 13:08
by tslany
Nenašel by se tu někdo kdo by zkusil upravenou WP7 ROM pro Omnii 7? Jednalo by se o Mango 7720.68 s úpravou registru spočívající v odemčení zařízení (a možná i něco dalšího an přání). Jedná se převážně o test pro mě vzhledem k tomu, že nemám Omnii k dispozici a chtěl bych upravit svoji kuchyň, aby fungovala i pro ně. ROMka by byla k dispozici v průběhu příštího týdne jen co jí připravím. Snad se najde alespoň jeden člověk který by to zkusil...

RE: Najde se někdo na test ROMky?
Posted: Fri Sep 23, 2011 14:31
by nocturneop15
Vzhledem k tomu, ze na omnii neni co skazit, klidne ji obetuju, cert ji vem.
Najde se někdo na test ROMky?
Posted: Wed Oct 05, 2011 20:21
by jacek
Pracuješ na ní? Tímto se hlásím.
Najde se někdo na test ROMky?
Posted: Thu Oct 06, 2011 16:22
by tslany
Bohužel se mi nedaří korektně sestavit flashovací soubor tak to na chvilku pokládám a vrhám se na HD2 ROM, ale za nějakou dobu bych se k tomu klidně mohl vrátit třeba do té doby někdo najde nějaké řešení
