.nomedia
Posted: Wed Sep 21, 2011 19:23
Mám problém vytvořil jsem na kartě složku do ní dal video a chtěl jsem zkusit aby nebylo vidět v galeriji tak jsem tam vytvořil soubor .nomedia video bylo pořád vidět tak jsem restartoval a ve složce to video není ani když se na kartu podívam přes pc soubor jsem přes pc smazal a video nikde nevíte co dělám špatně.