[app] gReadie: Google Reader klient

Diskuze o Windows Phone a Windows 10 Mobile aplikacích. Máte tip na zajímavý program? Šup sem s ním!
Post Reply
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Posts: 9220
Joined: Thu Jun 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Location: Praha

[app] gReadie: Google Reader klient

Post by Jiří Hrma »

gReadie je jeden z nejlepších klientů pro čtení novinek ze služby Google Reader. V Marketplace je od včerejšího dne dostupná nová verze, která plně podporuje Windows Phone Mango. Program umí synchronizovat jednotlivé RSS zdroje a pracuje i s Live Tile panely. Nové články umí stahovat na pozadí a případně je ukládat pro offline čtení do služeb Read It Later, Instapaper a Pinboard. Jednotlivé feedy můžete seskupovat do složek, přidávat nové nebo editovat stávající. Plná verze stojí 1,49 USD, autor nabízí i plně funkční trial verzi, která je vybavena reklamním proužkem.

Nové verze se dočkala také RSS čtečka Wonder Reader, která zaujme pěkným designem. K dispozici je v trial verzi (bez podpory Live Tiles), plná verze stojí 1,99 USD (Marketplace).
User avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 436
Joined: Mon Jun 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Location: Plzeň

[app] gReadie: Google Reader klient

Post by František Šafr »

Odkaz na aplikaci: http://www.windowsphone.com/cs-cz/store ... 237de2db9e" onclick="window.open(this.href);return false;
User avatar
mimonaut
smartmaniak
smartmaniak
Posts: 2935
Joined: Fri Aug 26, 2011 9:53
Zařízení: Nokia Lumia 950XL
Location: Internet (a občas Praha)

[app] gReadie: Google Reader klient

Post by mimonaut »

myslel jsem, že google reader už nefunguje, že to google zaříznul.. k čemu je tedy potom ta apliakce? :)
Musky80
nováček
nováček
Posts: 16
Joined: Tue Jun 05, 2012 14:04
Zařízení: samsung galaxy s

Re: [app] gReadie: Google Reader klient

Post by Musky80 »

Není pro google reader ale na feedly.
User avatar
František Šafr
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Posts: 436
Joined: Mon Jun 11, 2012 10:12
Zařízení: Xiaomi Mi 8
Location: Plzeň

[app] gReadie: Google Reader klient

Post by František Šafr »

Pokouším se aktualizovat staré linky a ať ostatní moderátoři uznají za vhodné, aby to tu měli nebo hodili pryč. :) O Google Reader se nezajímám, tak jsem o tom ani nevěděl.
Post Reply

Return to “Aplikace a software”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests