Telefon "oněměl", co zkusit?
Posted: Sun Aug 21, 2011 19:48
Po tydnu pouzivani Omnia 7 se po prijeti hovoru neozve ze speakeru nic! Dokud nezmacknu tlacitko hlasiteho odposlechu, je telefon nemy (pouze potichu chrci na nejvyssi hlasitost)! Jinak zvuk pri hrach, videu, hudbe funguje. Hraly si s nim deti, nemohly neco prenastavit? Mam rovnou reklamovat, nebo se pokusit to nejak softwarove resit?
Dekuji moc za radu!
Dekuji moc za radu!