Page 1 of 1

Telefon "oněměl", co zkusit?

Posted: Sun Aug 21, 2011 19:48
by FilipZeVsi
Po tydnu pouzivani Omnia 7 se po prijeti hovoru neozve ze speakeru nic! Dokud nezmacknu tlacitko hlasiteho odposlechu, je telefon nemy (pouze potichu chrci na nejvyssi hlasitost)! Jinak zvuk pri hrach, videu, hudbe funguje. Hraly si s nim deti, nemohly neco prenastavit? Mam rovnou reklamovat, nebo se pokusit to nejak softwarove resit?
Dekuji moc za radu!

Telefon "oněměl", co zkusit?

Posted: Sun Aug 21, 2011 20:37
by kaspik
No hw chyba se nejlepe vylouci resetem do tovarniho nastaveni... settings->about->reset your phone..

Kdyz nepofrci i po resetu je to na reklamaci...

Telefon "oněměl", co zkusit?

Posted: Sat Sep 17, 2011 8:51
by FilipZeVsi
Tak uz ho mam zpatky z reklamace (Nemecko), opravdu ho museli rozmontovat a vymenit repracek...