Nefunkční rádio
Posted: Sun Aug 07, 2011 16:12
Ahoj, vrátil se mě DHD z ze záruční opravy- reklamoval sem chrčící sluchátko. A zjistil sem, že mě nefunguje rádio. Zapnout jde, ve sluchátkách ( originál) šumí, ale za boha nenaladím žádnou stanici. Zkoušel sem to i opakovaně na různých místech, kvuli vyloučení nějaké signálové díry. Teď nevím, jestli je tp po servisu, nebo po té poslední systémové aktualizaci. Mezi těmato dvěma body sem ho nepouštěl. Můžete někdo napsat jestli vám po aktualizaci rádio normálně jde? Nebo mám někde něco špatně nastavený. Před aktualizací a servisem ale normálně šlo.
Jestli to bude zase na servis tak mě trefí, už je to po třetí a pokaždý skoro měsíc.
Jestli to bude zase na servis tak mě trefí, už je to po třetí a pokaždý skoro měsíc.