Page 1 of 1

Nefunkční rádio

Posted: Sun Aug 07, 2011 16:12
by risa1978
Ahoj, vrátil se mě DHD z ze záruční opravy- reklamoval sem chrčící sluchátko. A zjistil sem, že mě nefunguje rádio. Zapnout jde, ve sluchátkách ( originál) šumí, ale za boha nenaladím žádnou stanici. Zkoušel sem to i opakovaně na různých místech, kvuli vyloučení nějaké signálové díry. Teď nevím, jestli je tp po servisu, nebo po té poslední systémové aktualizaci. Mezi těmato dvěma body sem ho nepouštěl. Můžete někdo napsat jestli vám po aktualizaci rádio normálně jde? Nebo mám někde něco špatně nastavený. Před aktualizací a servisem ale normálně šlo.
Jestli to bude zase na servis tak mě trefí, už je to po třetí a pokaždý skoro měsíc. :-(

Nefunkční rádio

Posted: Tue Aug 09, 2011 19:48
by Vacclaf
Mno, já mám nainstalované všechny aktualizace tak, jak je HTC pustilo do světa přes automat. aktualizace a nikdy jsem s rádiem problém neměl. Ani dnes večer nee. Je mi líto, ale já to vidím na ten servis, no.
Ještě bych mohl poradit to, co všichni, když už neví kudy kam: udělej hardreset nebo tovární nastavení- ale já toto nikdy nedělal, takže to nechám na tobě. :wink: