Česká klávesnice
Posted: Thu Aug 04, 2011 8:57
Omlouvám se, po 10-ti letech s PDA HP mne přestalo bavit nosit 2 krabičky a koupil jsem HTC HD2. Přístroj nepochází z C distribuce (tomu odpovídala příznivá cena), nicméně je dodavatelem vybaven CZ lokalizací. Opravdu je snad vše v češtině, jedině se mi nedaří nastavit klávesnici s CZ diakritikou. Mám WM 6.5, ROM 1.66.479.2, CZ lokalizace od Sunnysoft InterWrite Pro 10.0. Zkouším nastavení přes "Aktivace CZ" a tam "Čeština" atd. V záložce "Klávesnice" je v seznamu CS Czech (qwerty), ale při psaní SMS tam české znaky nejsou. Už se to tu někde určitě řešilo, ale přesto - můžete mi poradit přesný postup?
A dále poprosím vážené a zkušené členy fóra o radu, jak lze snadno vypínat, resp. ukončovat aplikace, resp. pokud to jednoduše nejde, můžete doporučit vhodný SW?
To je zatím vše ale obávám se, že toho bude víc, snad se mnou budete mít trpělivost...
Děkuji všem!
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv srp 04, 2011 11:07) --
Klávesnice vyřešena, triviální...
A dále poprosím vážené a zkušené členy fóra o radu, jak lze snadno vypínat, resp. ukončovat aplikace, resp. pokud to jednoduše nejde, můžete doporučit vhodný SW?
To je zatím vše ale obávám se, že toho bude víc, snad se mnou budete mít trpělivost...
Děkuji všem!
-- doplnění předchozího příspěvku (čtv srp 04, 2011 11:07) --
Klávesnice vyřešena, triviální...