HSPL

Diskuze věnovaná komunikátoru HD2 s 1GHz procesorem
Odpovědět
mobilcarl
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř srp 04, 2010 19:48
Zařízení: HTC HD2

HSPL

Příspěvek od mobilcarl »

Zdravím, dnes jsem si kontroloval jaké mám SPL v telefonu, najedu do bootleaderu a vyplivne to na mě SPL - 2.08. HSPL 8G XE. Znamená to tedy, že už HSPL dělat nemusím, že telefon je již odemčen pro nahrání jiné rom? Chci tam dát originální ale chci českou lokalizaci. Instalátor od sunnysoftu mi na originální 3.14 německou rom nejde. Díky moc:-)
Uživatelský avatar
batt
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 08, 2006 19:12
Bydliště: Praha

HSPL

Příspěvek od batt »

HSPL dělat nemusíš, máš HD odemčené, ale česká lokalizace od Sunnysoftu tě udělat nepůjde, protože ta je vázaná na P/N (štítek pod baterii) - CZ distribuce má poslední dvojčíslí xxxx05. Ale nezoufej, instni ROM ze stránek Sunnysoftu a pak cab s CZ lokalizaci - najdeš zde ve fóru.
mobilcarl
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř srp 04, 2010 19:48
Zařízení: HTC HD2

HSPL

Příspěvek od mobilcarl »

už jsem provedl, děkuji. Bohužel budu muset znovu. Zbývá mi 20mb Ram, takže task 29. Jen by mě zajímalo, jestli můžu nechat HSPL, jelikož na SPL by mi asi nešla ta origo WWE Romka. Jinak asi kašlu na oficiální ROM a jdu do nějaké ukuchtěné (např. ENERGY)
Uživatelský avatar
batt
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 08, 2006 19:12
Bydliště: Praha

HSPL

Příspěvek od batt »

... protože přístroj asi nikdy nebudeš reklamovat protože je z Německa tak nech HSPL a pokud jde o Task 29 tak ten se doporučuje před každou instalací nové ROM. Pozor na důležitou věc při instalaci Energy - jsou doporučeny dvě radia, takže před task29 a instalací Energy ROM instni doporučené radio. Jinak budeš mít problém s velikostí paměti!!
mobilcarl
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř srp 04, 2010 19:48
Zařízení: HTC HD2

HSPL

Příspěvek od mobilcarl »

reklamovat můžu, je to koupený normálně v kamenném obchodě, jen je to dovoz z německa, takže to hackovali přímo v tom obchodě, aby tam dostali origo Rom s CZ lokalizací. Já bych nejradši Originál ROM, takže zkusím task 29 a znovu nahodím tu stejnou ROM. Když bych dal zpět SPL, tak mi tam ta ROMka nepůjde ani nahrát, půjde tam jen ROMka pro VF DE :-( Z němčiny mám sice zkoušku na VŠ, ale pořád to není na takové úrovni, abych zvládal tak složitý telefon.
Uživatelský avatar
batt
nováček
nováček
Příspěvky: 35
Registrován: ned říj 08, 2006 19:12
Bydliště: Praha

HSPL

Příspěvek od batt »

Když jsem psal o reklamaci, měl jsem na mysli standardní proces se zařízením z CZ distribuce, tudíž se zajištěným HTC servisem. Když jsem psal o oficiální ROM pro EsternEurope která je k dispozici na stránkách HTC nebo Sunnysoftu a následném nahrání češtiny, též ze stránek Sunnysoftu, která se mimochodem integruje do Extended ROM, měl jsem na mysli opět proces se zařízením z CZ distribuce. Navíc jsem přidal i tip na nahrání čestiny formou instalace z cab souboru pro tzv. šedivky, tedy i dovoz z DE. Následně jsem reagoval na tvojí touhu nainstalovat Energy ROM a přidal upozornění o nutnosti instalace doporučeného radia. Takže nyní je na tobě jak a jakou ROM nainstaluješ. Na výběr je jich neurékom..
mobilcarl
nováček
nováček
Příspěvky: 9
Registrován: stř srp 04, 2010 19:48
Zařízení: HTC HD2

HSPL

Příspěvek od mobilcarl »

vím vím, moc děkuji, s tím rádiem jsem to četl na XDA. Uvidíme jak to dopadne, možná se taky naštvu, telefon prodám a pořídím N E72. :-) měj se
Odpovědět

Zpět na „HTC HD2“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 65 hostů