Page 1 of 1

MMS T-mobile nastaveni

Posted: Mon Jul 18, 2011 9:45
by benzinkanalevo
Zdravím všechny, mám problém s MMS na mé omnii 7.
Telefon jsem kupoval jako nový z německa (německý t - mobile) a tady jej nemůžu nastavit na přijímaní ani posílání MMS zpráv. Na konfigurátoru ještě tento typ není. Prosím o pomoc s nastavením.

Děkuji moc všem.

MMS T-mobile nastaveni

Posted: Mon Jul 18, 2011 14:58
by geronimo_cz
vlez si na vytaceni cisla, zadej ##634# a dej Call .. nainstaluje se ti aplikace MFG ... spust ji a zadej heslo *#7284# .. jestli mas menu stejny jako na LG O7, tak dej pak 7. Engineer Menu -> 6. Other Setting -> Set network profiles -> ve spodni pulce lcd se ti nactou profily operatoru.. najdi si tam ceskej pro svyho operatora a klikni na nej.. pak uz ti to pujde.. ja mam nemeckej foun a taky mi to neslo.. timhle to de.. pouzivam profil _PROV_O2C_CZ_230_02.xml

MMS T-mobile nastaveni

Posted: Mon Jul 18, 2011 18:19
by benzinkanalevo
diky moc ale po tomto zadani se mi nacte micro USB test... kde jsou na vyber tri polozky: Zune sync, USB, tethered call, USB-modem......takze :( ale diky za snahu..

MMS T-mobile nastaveni

Posted: Mon Jul 18, 2011 21:24
by geronimo_cz
a jiny polozky tam nemas? ani v ty hlavni nabidce?

MMS T-mobile nastaveni

Posted: Mon Jul 18, 2011 21:32
by benzinkanalevo
to je prave moje hlavni nabidka...ty tri polozky..zkousel sem i jine kody ale zadny nenabizi nic, kde by se toto dalo zmenit ... vetsinou to jsou jen testy telefonu apod...

MMS T-mobile nastaveni

Posted: Tue Jul 19, 2011 7:32
by geronimo_cz
hmmm.. to tak fakt nevim.. jedine zkusit pohledat este nejakej jinej prihlasovaci kod.. treba to maj rozdeleny.. ja tam toho mam kotel tech nastaveni + testy.. prave ze me nic jinyho na to nastaveni nepomohlo, az tohle..

MMS T-mobile nastaveni

Posted: Tue Jul 19, 2011 7:50
by benzinkanalevo
:(..kazdopadne diky

-- doplnění předchozího příspěvku (úte črc 26, 2011 9:21) --

Rád bych oživil téma. Nenapadá skutečně nikoho nic??

MMS T-mobile nastaveni

Posted: Wed Aug 17, 2011 11:06
by lapka
Stáhni z Marketplace aplikaci Network Profile. Po inslatování jí otevři a změň si Active profile na český T-Mobile. Vrať se do hlavní nabídky, telefon vypni a zapni a mělo by to chodit.

MMS T-mobile nastaveni

Posted: Thu Aug 18, 2011 17:33
by benzinkanalevo
diky moc :-)