Page 1 of 1

I8700XXKC1

Posted: Fri Jul 15, 2011 11:38
by pavelxy
Ahoj, používáte někdo tuto verzi ROM? A pokud jo, jaký je rozdíl mezi I8700XXKC1 a I8700XXJK1?... Díky za odpovědi.

I8700XXKC1

Posted: Fri Jul 15, 2011 13:20
by jacek
KC1 obsahuje novější verzi Radio ROM a bootloaderu. Po jejím nahrání mně přišlo, že foun reaguje rychleji a zvýšila se hlasitost, rozhodně jsem ji použil jako nosnou k přehrání beta Mango a nemohu si na reakce founu stěžovat.

I8700XXKC1

Posted: Fri Jul 15, 2011 13:29
by milennium
V souvislosti s ROM KC1. Jaký jsi použil .CSC soubor ? Od O2C a nebo jiný s jiné ROM ?
Díkec za info.

I8700XXKC1

Posted: Fri Jul 15, 2011 13:38
by jacek
CSC soubor jsem použil z ENJK1.
Zde: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=973420" onclick="window.open(this.href);return false; velice dobře(pro mě blbuvzdorně :) ) popsáno

I8700XXKC1

Posted: Fri Jul 15, 2011 13:40
by milennium
O.K. Díkec.

I8700XXKC1

Posted: Sun Jul 17, 2011 20:38
by pavelxy
jacek: Šlo ti tam mango dostat bez problémů?... Já se s tím nemůžu domluvit.....:(

I8700XXKC1

Posted: Sun Aug 07, 2011 15:22
by pruzkaty
Ja teda s touto romkou moc dobre zkusenosti nemam. Prijde mi, ze po nahrani mi hodne klesla vydrz telefonu.

Nakonec jsem to vyresil tak, ze cast jsem nahral z XXJC1 a cast z XXKC1.
Konkretne:

PDA: i8700XXKC1
Phone: i8700XXJK1
CSC: i8700O2CKC1