přehrávání MP3 v Galaxy SII

Diskuze věnovaná smartphonům řady Samsung Galaxy (S7, edge, S6 a dalším…)
Odpovědět
capone1980
mám jeden příspěvek
mám jeden příspěvek
Příspěvky: 1
Registrován: úte čer 28, 2011 7:29
Zařízení: s5230

přehrávání MP3 v Galaxy SII

Příspěvek od capone1980 »

Zdravím všechny uživatele tohoto fóra a děkuji jim předem za všechny názory. Scháním telefon, nový, líbí se mi android, líbí se mi SII... telefon chci mít jako telefon :)) ale taky na hry, internet, ale hlavně na poslouchání MP3. Všude slyším, co jsem našel na internetu, že to je HROZNÝ PŘEHRÁVAČ. Mam pecky Seinheiser a nyní používám samsung s5230 star... kde sem s hudbou "celkem" spokojen.... neni to iPod nano můj starý 2GB... ale jde to. A teď ta otázka... horší než Star zvuk přes sluchátka z Galaxy SII snad nebude, nebo ano? Omluvte můj hloupý dotaz, ale bude to můj první smartfoun a nejsem v tom zběhlý... zabývám se profi fototechnikou... :) děkuji všem!!!
Slim84
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 105
Registrován: sob bře 21, 2009 19:19
Zařízení: SGS2

Re: přehrávání MP3 v Galaxy SII

Příspěvek od Slim84 »

Nevim jestli ti to pomuze ale zhruba takto:
To ze telefon je na hudbu spatne zarizeni ti povidat nemusim avsak nekolik postrehu.
Mel jsem HTC HD2 nyni SGS2 kdyz porovnam zvuk z obou tak sgs2 jasne vede zvuk sice neni uplne to prave orechove jako z prehravace, obcas je slyset sumeni (nejspis jak se prepinaj btsky) ale neni to nic vyrazneho, vzhledem k tomu ze hadam cenu tvych sluchatek do 1000kc tak budes spokojen.ja zkousel poustet primo FLAC jelikoz SGS2 ho umi, sluchatka jsem vzal UE SuperFi5 Pro a Monster Beats by Dre a v obou byl zvuk prijemny na poslech pokud ale cekas hodne bassu tak te zklamu ten zvuk je pomerne plochy. Na druhou stranu na poslech do tramvaje nebo do auta bohate staci.
Odpovědět

Zpět na „Samsung telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů