HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Diskuze o smartphonech značky HTC (One A9, One M9, One M8 a dalších…)
Jiří Hrma
šéfredaktor
šéfredaktor
Příspěvky: 9220
Registrován: čtv čer 16, 2005 16:44
Zařízení: ---
Bydliště: Praha

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Jiří Hrma »

obrázek

Podle serveru Electronista chystá společnost HTC na pondělí 27. června v Londýně tiskovou konferenci, na které by mělo být představeno několik nových zařízení pro Evropu. Téměř jistou premiéru má evropská verze telefonu HTC Evo 3D (codename Rider); dále se spekuluje o telefonu se čtyřpalcovým qHD displejem a single-core procesorem s taktem 1,2 GHz (HTC Kingdom). Vyloučeno není ani představení dalšího tabletu (HTC Puccini), tentokrát už s Androidem 3.x Honeycomb, 10" displejem, 1,5GHz dual-core procesorem (MSM86600) s podporou LTE sítí. Snad mají redaktoři webu Electronista dobré zdroje, nám se zatím od českého zastoupení HTC nepodařilo získat informaci, zda je tiskovka skutečně naplánována na 27. června, ale jakmile budeme vědět více, dozvíte se o tom.
radarcz1
nováček
nováček
Příspěvky: 46
Registrován: stř úno 09, 2011 19:29
Zařízení: nokia n80

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od radarcz1 »

To je hezké,že HTC vyrábí nové mašinky,ale co takhle se spíš zaměřit na nás co jsme koupili nové telefony!HTC Desire S,HTC Incredible S,HTC Sensation.Docela je vidět na fórech jak lidi píšou o problémech které dělají většinou všem,že nejde opravdu jenom o jednotlivce.Například :Blikání 5 minut diody,Přehřívání a následné resety,video které vypne zvuk po několika sec.,Po nabití a následné odpojení od nabíječky klesne kapacita baterie na 95%,Signál Wifi,A pár drobností.Proč HTC nedělá a neposlouchá svoje uživatele co jim píší.Proč nevydávají třeba cca po dvou měsících opravy to musíme čekat 1 rok na nějaký veliký balík oprav která by šly udělat rychleji?Sense 3 proč jí už neuvolní pro Incredible S,Desire S,Desire HD.Vídím videa na yutube,že to jde,ale musíme dělat notně root?Máme nové telefony a nechceme přijít o záruku!
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od GreenArrow »

HTC a starat se o zákazníky? Dobrej vtip
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Nyny »

HTC dopadne stejně jako NOKIA, během roku vypustí hafo modelů v podstatě stejných mobilů, ale na podporu kašle už po pár měsících. Na co je mi mobil, který má super extra deluxe parametry a miliradu funkcí, když z nich ani jedna nefunguje pořádně a ve výsledku nezvládá ani základní věci jako je telefonování a posílání SMS.
Dřív jsem používal výhradně NOKIE, ale přesně kvůli tomuhle přístupu jsem od nich odešel a přešel k HTC, což se ukázalo jako chyba. Teď vlastním HD2, který ani ne před rokem byla vlajková loď a dnes se HTC chová, že už je to starej krám a jako by neexistoval. Že by na něj HTC vydalo novou ROM, která by opravila alespoň ty nejhorší chyby, o tom už ani neuvažuju.
Kolega má Samsung a říká, že je to vlastně stejný, prodat, získat peníze a pak honem udělat novej model ať se zase prodává. Tak nevím, co koupit za následníka mého HD2, ale vypadá to, že nakonec na tom bude nejlíp mnou zatracovanej iPhone.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od YAMATO »

Je to tak, podpora Apple je úplně jinde. Žel se míjíme v nabídce, já bych chtěl telefon s větším displayem a tablet s menším, a taky ještě pár funkcí (i když tento argument taje jak sníh v červenci)...takže holt stále nezbývá než Samsung, HTC. U mě aktuálně vítězí Samsung, ale co se podpory, tak je to stejná bída, ne-li větší.
foreveryone
stálý přispěvatel
stálý přispěvatel
Příspěvky: 315
Registrován: úte čer 09, 2009 16:34
Zařízení: HTC Desire

Re: HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od foreveryone »

Proc by to delali? Kdo by ty novy modely kupoval kdyz by meli stejny funkce a novinky jako ty stary? Koupili by jste si novy tel. kvuli tomu ze ma na procesoru o 200 mhz vic? Asi ne. Porad je to firma ktera ma za cil vydelavat penize a podle toho jedna. Ja myslim ze to s podporou htc neni tak strasne, desire mam rok a behem nej vyslo nekolik updatu a ma vyjit jeste jeden. Bohuzel rok je v tomto byznysu dlouha doba a kdyby misto vyvoje novych stroju opravovali ty stare tak moc konkurence schopni nebudou.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od bkf1 »

TO radarcz1:
Jsem nevedel, ze jsou takove problemy s HTC :???: Jsem mel tyto telefony za nevykonne, zato relativne spolehlive :???: Tak to jsem rad, ze mam to svoje nebrandovane SGS, kde je akorat problem s GPS :)
msv
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 80
Registrován: sob srp 15, 2009 15:33
Zařízení: BB Q10
Bydliště: Liberec

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od msv »

Uz jsem vyzkousel asi 5 telefonu od HTC a nikdy jsem si moc nestezoval, ale s vetsinou nazoru musim souhlasit. Nakonec jsem se rozhodl pro prechod k Blackberry a nelituji. Uplne jina kvalita zpracovani,systemu. Neni to funkcema nabita multimedialni masina. Ale co potrebuji ma a hlavne vse funguje jak ma,absolutne bez problemu.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od YAMATO »

bkf1: jo jo, časy se mění...třeba já bych ještě tak před rokem vůbec neuvažoval o Samsungu, ale fakt ani omylem...a vida, Galaxy Tab mi docela změnil názor, ač papírově (procesor, RAM a atp.) víceméně to samé jako DHD a s displayem o podstatně větším rozlišení, tak výkony jsou o hodně lepší (ale reklamace - baterka je v háji :-( )...a teď za favorita na nástupce HD2 považuji SGS II, Sensation je pro mě spíš jen pro srovnání (ač jemnější display by nebyl na škodu a mít to něco standardnějšího, tj. 1024 x 600, tak by měl u mě větší šance).
Nyny
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 240
Registrován: ned pro 28, 2008 13:07
Zařízení: Lumia
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Nyny »

foreveryone píše:Proc by to delali? Kdo by ty novy modely kupoval kdyz by meli stejny funkce a novinky jako ty stary? Koupili by jste si novy tel. kvuli tomu ze ma na procesoru o 200 mhz vic? Asi ne. Porad je to firma ktera ma za cil vydelavat penize a podle toho jedna. Ja myslim ze to s podporou htc neni tak strasne, desire mam rok a behem nej vyslo nekolik updatu a ma vyjit jeste jeden. Bohuzel rok je v tomto byznysu dlouha doba a kdyby misto vyvoje novych stroju opravovali ty stare tak moc konkurence schopni nebudou.
K cemu mi jsou ty nove super extra funkce, kdyz nefunguji? Na co je mi 8MPx fotak, kdyz foti hur, nez 3,5MPx ve stare NOKII?
zipiik
nováček
nováček
Příspěvky: 49
Registrován: čtv zář 11, 2008 14:44

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od zipiik »

2radarcz1: Bohuzel to s HTC vidim podobne. Premyslel jsem o Sensation jako nastupci Hera, ale kdyz ctu v diskusich, ze cekani na novy FW je u HTC i Samsungu neco jako cekani na Godota, tak koupim novou baterku do Hera a na CM7 vydrzim do prichodu Nexus 3 nebo iPhone 5 a mezi nima se rozhodnu.
Uživatelský avatar
bkf1
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 1525
Registrován: pon črc 03, 2006 13:38
Zařízení: TouchHD (Cloudy v2.2+CZ), SGS1 (ofic. 2.3.6 JW1)

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od bkf1 »

YAMATO píše:a teď za favorita na nástupce HD2 považuji SGS II
SGS2ka vypada dobre i podle recenzi (komentare k designu pro ted radsi vynecham :) ) ALE... zas ta GPSka :???: Jsem myslel, ze uz vyresili problemy s navigackou (cip a/nebo antena), protoze se to takhle tahne minimalne od Omnie2 :???:
Radek Jahoda
smartguru
smartguru
Příspěvky: 629
Registrován: úte pro 06, 2005 8:50
Zařízení: Lumia 950
Bydliště: Bukovany a Brno

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Radek Jahoda »

Před rokem byl HTC Desire nejlepší telefon od HTC. Rok se sešel s rokem, byly tu další 3 nejlepší telefony a aby vůbec vyšel update na rok starý nejlepší telefon musí se naštvat komunita a zaspamovat FB a twitter.
To mi opravdu jako ideální volba nepřipadá a opravdu přemýšlím o iPhonu 4. Ta podpora je prostě někde jinde.
Uživatelský avatar
Kulík
častý přispěvatel
častý přispěvatel
Příspěvky: 262
Registrován: úte kvě 13, 2008 11:40
Zařízení: HTC HD7 32GB,SGSII,Sensation,Flayer 32GB,HD2 A2.3.
Bydliště: Highlands

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Kulík »

No, musím se HTC zastat, podpora je oproti Samsungu zlatá, i když se Samsung začíná zlepšovat. A kupříkladu SE je naprostá tragédie. No a Apple?, No udržovat jeden model je mnohem snazší a levnější než třeba portfolio modelů HTC.
Co se týče aktualizací firmware je HTC mezi výrobci androidích telefonů zřejmě vůbec nejaktivnější.
Poslední top modely HTC jsem měl všechny (HD, HD2, Desire, DHD, HD7, Sensation), nestalo se mi ani u jednoho, že by měl kterýkoliv z výše uvedených problémů, jedině snad tragická výdrž baterie u HD2 a DHD.
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od locomachine »

Nač házet flintu do cerealií? Pokud oželíte nadstavbu od výrobce můžete mít vytrvalou a spolehlivou podporu Google-u. Řešením je některý ze stávajících, či budoucích Nexů.
Uživatelský avatar
YAMATO
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 2089
Registrován: úte čer 10, 2008 10:36
Zařízení: Galaxy Note 2
Bydliště: Trutnov

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od YAMATO »

Jo, kdyby byl Nexus na bázi SGS II, to by bylo!
Uživatelský avatar
locomachine
přispěvatel
přispěvatel
Příspěvky: 130
Registrován: stř pro 05, 2007 15:50
Zařízení: Sams. Gal. Note
Kontaktovat uživatele:

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od locomachine »

Příští možná bude, nebo třeba i lepší. :D
Martynet
nováček
nováček
Příspěvky: 47
Registrován: pát srp 31, 2007 14:24
Zařízení: SE T610>Mio A701>iPhone3GS>iPhone4
Kontaktovat uživatele:

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od Martynet »

To je presne duvod proc bych nikomu htc nikomu nedoporucil. Znam spoustu lidi co skocili htc na spek a dnes placou... Presne z duvodu co nekdo pospal vyse. Slaba vydrz baterie, nespolehlivost..atd atd. Kdyz android tak jedine nexus... A kdyz telefon tak jedine blackberry nebo iphone. iPhone ma ale o neco prehlednejsi UI a vic aplikaci...
htcjirka
smartmaniak
smartmaniak
Příspěvky: 12222
Registrován: úte úno 27, 2007 21:57
Zařízení: Samsung Galaxy Note9, Samsung Galaxy Note8
Bydliště: Praha

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od htcjirka »

Ono kdyby clovek mel porad na neco cekat tak se nikdy nedocka,vzdycky se objevi neco lepsiho ;-)
A hodne se bude hrat na vysoka cisla,to je dobre "oblbovadlo" pro uzivatele.
Uživatelský avatar
GreenArrow
Ban
Ban
Příspěvky: 1156
Registrován: čtv dub 15, 2010 14:41
Zařízení: iPhone 6

HTC představí 27. června v Londýně nová zařízení

Příspěvek od GreenArrow »

třeba já bych si rád koupil nějakej android,teď mám SGS II,měl jsem Dell streak,ale nenašel jsem zařízení,které by mi vyhovovalo,tak jsem koupil iPhone 4 a jsem spokojen...na iPadu se mi zdál iOS,vzhledem k jeho velikosti omezující,ale na iPhonu mi to stačí a řekl bych,že tenhle smartphone je to nejlepší co se teď dá sehnat a víte co je na tom krásný? Ta podpora...vemte si,já se chystám koupit iPhone 5,což znamená v září mám novej smartphone na kterým 2 roky pustím cokoliv si usmyslím,cokoliv co najdu na appstore a nemusím nic řešit..Koupím si takovýhle zařízení z dílen Androidu? Budu mít nějaký zařízení,který bude podporováno aspoň rok,když už ně 2 roky jako u Applu?(nemluvě třeba o iP 3GS,který ji bude mít zjevně delší)
Až přestane za pár let ta honba za Ghz, a 100 jadrovými procesory,tak si možná ten Android koupím,protože se vývoj aplikací a her bude soustředit spíše na optimalizaci pro dané procesory a grafické čipy
A možná to pak nebude tak,že nespustím hru,která je dělaná na tegru a na iPhonu 4 mi pojede s lepšími detaily a s daleko vymazlenější grafikou
Odpovědět

Zpět na „HTC telefony“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů